Przypominamy o dzisiejszym zebraniu + kolejne kadry (chłopcy)
2013-06-16
Przypominamy o dzisiejszym zebraniu + kolejne kadry (chłopcy)

Wszystkim rodzicom dzieci wyjeżdżających do Warszawy przypominamy, że zebranie w temacie wyjazdu odbędzie się w dniu dzisiejszym (17.06). Prosimy o przybycie na godz. 19:20 gdyż na specjalnie przygotowanych stanowiskach zbierać będziemy pieniądze: po 20zł na zwiedzanie stadionu Legii Warszawa (opłata obligatoryjna) oraz również po 20 zł na klubowe czapeczki (dla chłopców jadących do W-wy zakup czapeczek jest obowiązkowy, dziewczęta mają wolość wyboru w kwestii zakupu). Czapeczki będą do odbioru od razu przy wpłacie, a już teraz można je zobaczyć TUTAJ. Przed zebraniem będzie też możliwość kupienia szalików (25zł) i kubków klubowych (10zł) dla chętnych. Obecność rodzica/opiekuna na spotkaniu jest obowiązkowa!

Uwaga 1: w związku z tym, że wyjazd do Amsterdamu (w ramach nagrody za ewentualne zwycięstwo którejś drużyny w Warszawie) odbędzie się już 30 czerwca, to prosimy rodziców o pilne wyrobienie dowodu osobistego lub paszportu dla dziecka już teraz! Po ewentualnym zwycięstwie w Warszawie czasu będzie już za mało, a wyjazd zagraniczny obliguje do posiadania któregoś z tych dwóch dokumentów (wiary w sukces nie powinno brakować, więc lepiej zainwestować w nowy dokument tożsamości, żeby później nie było rozczarowań, że ktoś nie pojedzie do Holandii - nawiasem mówiąc - obyśmy mieli taki problem).

Uwaga 2:  Raz jeszcze przypominamy wszystkim dziewczętom, które mają zaświadczenia lekarskie z innych sekcji (akrobatyka, siatkówka), że muszą takowe zaświadczenia niezwłocznie dostarczyć swoim trenerom. Komplet badań i innych dokumentów (będzie obowiązek zabrać także legitymacje szkolne lub dowody osobiste!) musi być bowiem w rękach opiekunów.

Uwaga 3: Jeśli któryś z naszych wychowanków nie ma jeszcze zrobionych badań lekarskich (wiemy, że dotyczy to kliku osób), to informujemy, że będzie ku temu okazja dzisiaj przed zebraniem o godz. 19:30. Na naszą prośbę pojawi się bowiem w LCK lekarz (koszt badania 10 zł).

------------------------------------

Tymczasem publikujemy wszystkie kadry chłopców, którzy zostali wytypowani do wyjazdu:

Grupa chłopców U-8
Piotr Szemiot