WAŻNE: Zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających do Warszawy (aktualizacja 15.06)
2013-06-12
WAŻNE: Zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających do Warszawy (aktualizacja 15.06)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, spieszymy z informacją dot. wyjazdu do Warszawy na turniej szkółek piłkarskich nivea. Otóż zebranie z rodzicami dzieci wyjeżdżających do Warszawy odbędzie się w dniu 17.06 (poniedziałek) o godz. 20:00 w sali kinowej Libiąskiego Centrum Kultury. Prosimy o wcześniejsze przybycie, gdyż przed zebraniem od godz. 19:20 zbierać będziemy pieniądze: po 20zł na zwiedzanie stadionu Legii Warszawa (opłata obligatoryjna) oraz również po 20 zł na klubowe czapeczki (dla chłopców jadących do W-wy zakup czapeczek jest obowiązkowy, dziewczęta mają wolość wyboru w kwestii zakupu). Czapeczki można zobaczyć TUTAJ. Przed zebraniem będzie też możliwość kupienia szalików i kubków klubowych dla chętnych. Obecność rodzica/opiekuna na spotkaniu jest obowiązkowa! A jeśli trener danej drużyny jeszcze nie ogłosił ostatecznego składu na wyjazd, to prosimy się nie martwić - zrobi to najpóźniej do poniedziałku.

Uwaga 1: w związku z tym, że wyjazd do Amsterdamu (w ramach nagrody za ewentualne zwycięstwo którejś drużyny w Warszawie) odbędzie się już 30 czerwca, to prosimy rodziców o pilne wyrobienie dowodu osobistego lub paszportu dla dziecka już teraz! Po ewentualnym zwycięstwie w Warszawie czasu będzie już za mało, a wyjazd zagraniczny obliguje do posiadania któregoś z tych dwóch dokumentów (wiary w sukces nie powinno brakować, więc lepiej zainwestować w nowy dokument tożsamości, żeby później nie było rozczarowań, że ktoś nie pojedzie do Holandii - nawiasem mówiąc - obyśmy mieli taki problem).

Uwaga 2:  Raz jeszcze przypominamy wszystkim dziewczętom, które mają zaświadczenia lekarskie z innych sekcji (akrobatyka, siatkówka), że muszą takowe zaświadczenia niezwłocznie dostarczyć swoim trenerom. Komplet badań i innych dokumentów (będzie obowiązek zabrać także legitymacje szkolne lub dowody osobiste!) musi być bowiem w rękach opiekunów.

Na dzień dzisiejszy możemy też Państwa poinformować, że wyjazd z Libiąża do Warszawy odbędzie się o godz. 9:00 (zbiórka o 8:30). Dwa autokary i bus zostaną podstawione na aleję Jana Pawła II w okolicy Parku Młodości (jest to miejsce naszej zbiórki). Ze względu na fakt, iż w wyjeździe uczestniczy bardzo wiele dzieci (108 osób), bardzo prosimy o nie tarasowanie alei i zostawianie swoich samochodów na osiedlu Flagówka, przy garażach bądź przy supermarkecie Biedronka. Kto może, proszony jest o nie przyjeżdżanie samochodem.

Poznaliśmy już także strukturę pokoi, jakie czekać będą na nas w Warszawie. Bardzo prosimy, aby w miarę możliwośći dzieci (przy pomocy rodziców) spróbowały się już wstępnie podobierać w pary lub trójki, co pozwoli nam na łatwiejsze rozlokowanie wychowanków już na miejscu. Dana drużyna będzie mieszkała w następujących pokojach.

STRUKTURA POKOI

pokój 2-osobowy – 7 szt. + 1 szt. dzielony z zawodniczką z innej drużyny

Opiekun:
    pokój 2-osobowy - 1 szt.

Wszystkim rodzicom wybierającym się do Warszawy (wiemy, że może być nawet ponad 100 takich osób) przypominamy, że wyjazd muszą zaplanować na własną rękę. Nie dysponujemy bowiem dla nich żadnymi miejscami w autokarach i hotelach. Serdecznie zachęcamy do dopingowania naszych drużyn - oczywiście w klubowych barwach (mile widziane szaliki i transparenty)!

Aktualizacja z dnia 15.06

Uwaga 3: Jeśli któryś z naszych wychowanków nie ma jeszcze zrobionych badań lekarskich (wiemy, że dotyczy to kliku osób), to informujemy, że będzie ku temu okazja w poniedziałek przed zebraniem o godz. 19:30. Na naszą prośbę pojawi się bowiem w LCK lekarz (koszt badania 10 zł).