Roczniki 2002-2005 rozpoczynają Olimpiadę Piłkarską!
2013-06-09
Roczniki 2002-2005 rozpoczynają Olimpiadę Piłkarską!

Tegoroczny czerwiec obfituje w wielką ilość atrakcji i wydarzeń wobec czego nasz kalendarz pęka w szwach. Można się tylko cieszyć, że sezon 2012/2013 zakończymy z takim wyrazistym przytupem. Tym razem spieszymy z newsem, że już w tym tygodniu rozpoczynamy naszą wielką imprezę pod nazwą OLIMPIADA PIŁKARSKA 2013. I tak najbliższe plany związane z tym wydarzeniem są następujące:

W czwartek 13 czerwca od godz. 17:00 na stadionie w Gromcu w turnieju piłkarskim rywalizować będą chłopcy z roczników 2004 i 2005. Dzieci będą grały jako najlepsze klubowe drużyny niemieckie i hiszpańskie, m.in. Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Real Madryt i Barcelona. Zbiórka wspomnianych dzieci wyjeżdżających w tym dniu do Gromca będzie miała miejsce na parkingu przy stadionie w Libiążu o godz. 16:45. Prosimy o pomoc w dowiezieniu dzieci na miejsce. Chętni mogą od razu przyjechać na miejsce.

W niedzielę 16 czerwca od godz. 11:00 na stadionie w Żarkach w turnieju piłkarskim rywalizować będą z kolei chłopcy z roczników 2002 i 2003. Dzieci będą grały jako najlepsze klubowe drużyny angielskie i włoskie, m.in. Manchester United, Chelsea, Milan, Juventus. Zbiórka wspomnianych dzieci wyjeżdżających w tym dniu do Żarek będzie miała miejsce na parkingu przy stadionie w Libiążu o godz. 10:45 (Rocznik 2003 proszony jest o przyjechanie bezpośrednio do Żarek). Prosimy o pomoc w dowiezieniu dzieci na miejsce. Chętni mogą od razu przyjechać na miejsce.

W niedzielę 23 czerwca od godz. 9:00 na stadionie w Libiążu odbędzie się FINAŁ OLIMPIADY PIŁKARSKIEJ 2013, połączony z piknikiem na zakończenie sezonu 2012/2013, podczas którego zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla małych i dużych, a będą to m.in.:
- wielobój piłkarski, czyli sprawdzian techniki piłkarskiej dla dzieci
- mecze piłkarskie dzieci
- mecze piłkarskie rodziców
- prezentacja nowego sprzętu Szkoły Piłkarskiej
- konkurs na "super tatę" (wszak wtedy dzień ojca!)
- profesjonalny pokaz freestyle piłkarskiego czyli pokaz sztuczek futbolowych przez duet Ballwizard (m.in. uczestnicy "Mam Talent")
- spotkanie z piłkarzem Ekstraklasy
- coroczny mecz TRENERZY I ZARZĄD kontra WYCHOWANKOWIE SZKOŁY PIŁKARSKIEJ GóRNIK LIBIĄŻ
- poczęstunek i dodatkowe atrakcje
- wręczenie nagród za rozgrywki turniejowe i konkurencje indywidualne

Szczegółowy program dnia finałowego zostanie opublikowany w późniejszym terminie, a już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy!

Projekt "Dziecięca Olimpiada Piłkarska 2013: Ligowe rozgrywki piłkarskie dla dzieci i zakup wyposażenia treningowego" został dofinansowany w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (małe projekty).

logosy.jpg
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”