UWAGA: BADANIA oraz pierwsze składy na turniej w Warszawie
2013-06-06
UWAGA: BADANIA oraz pierwsze składy na turniej w Warszawie

Wszystkim dziewczynkom z naszej Szkoły Piłkarskiej oraz niektórym chłopcom (wskazanym przez trenerów) przypominamy, że już jutro (tj. w sobotę) odbędą się obowiązkowe badania lekarskie przed wyjazdem na turniej "szkółek nivea" do Warszawy. Prosimy o stawienie się w podanych poniżej godzinach. Koszt badania to 10 zł od osoby (płatne tuż przed badaniem).

SOBOTA 8 czerwca - harmonogram badań lekarskich:

Na godz. 9:00 przychodzą chłopcy wyznaczeni przez trenerów

Na godz. 9:40 przychodzą dziewczęta z roczników 2005/2006 (od trenera Bartłomieja Kosowskiego)

Na godz. 10:15 przychodzą dziewczęta z roczników 2003/2004  (od trenera Bartosza Chylaszka)

Na godz. 10:45 przychodzą dziewczęta z roczników 1999 i młodsze (od trenera Tomasza Słowika)

UWAGA: W badaniu nie muszą uczestniczyć te dziewczęta, które dysponują już stosownym zaświadczeniem lekarza medycyny sportowej (np. z sekcji akrobatyki), uprawniającym do uprawiania sportu (w tym piłki nożnej). W razie wątpliwości czy posiadane zaświadczenie wystarczy, prosimy okazać je trenerowi do weryfikacji.

Wszystkich rodziców bardzo prosimy o odwiedzanie naszej strony, gdyż niebawem ogłosimy w aktualnościach termin zebrania z rodzicami, na którym przedstawimy szczegóły dot. wyjazdu do Warszawy.

---------------------------

A tymczasem znamy już kadrę dwóch drużyn dziewczęcych, które dostąpią zaszczytu reprezentowania naszej Szkoły na turnieju "szkółek nivea". Oto stosowne listy (kolejność nazwisk jest przypadkowa):

Drużyna dziewcząt U-8

Dominika Bartosik
Małgorzata Kazienko
Marcelina Góra (w zastępstwie za Martynę Chojnacką)
Justyna Poznańska

lista rezerwowa:
Marlena Kuszczak
Amelia Poznańska

Kolejni trenerzy są w trakcie ostatecznej selekcji.