Przypominamy o konkursie na hasło dopingujące!
2013-06-06
Przypominamy o konkursie na hasło dopingujące!

Wszystkim naszym wychowankom, a także innym dzieciom przypominamy o trwającym do niedzieli konkursie na hasło dopingujące nasze drużyny podczas turnieju "szkółek nivea" w Warszawie. Nagrodą główną w naszej zabawie jest coś specjalnego - pierwsza czapeczka z wyhaftowanym herbem naszej Szkoły Piłkarskiej, podpisana przez Reprezentantów Polski i piłkarzy niemieckich klubów - Łukasza Piszczka i Artura Sobiecha.

Zabawa polega na tym, żeby przysłać do nas wymyślone hasło dopingujące nasz klub we wspomnianym turnieju.

Hasło musi spełniać następujące warunki:
1. Musi zawierać słowa "Górnik Libiąż"
2. Musi mieć długość dwóch wersów (nie mniej i nie więcej)
3. Musi mieć charakter rymowanki

Oto przykład:
"Górnik Libiąż wielka sprawa,
celem naszym jest Warszawa."

Wytyczne dla uczestników konkursu:
1. Swoje propozycje haseł (maksymalnie dwie) należy przysłać w treści maila na adres kontakt@gorniklibiaz.pl  do dnia 9 czerwca włącznie.
2. Zdobywcą nagród może być tylko dziecko (także to niezrzeszone w naszej Szkole), wobec czego, jeśli w ułożeniu hasła pomagają dorośli, to i tak prosimy jako autora hasła wpisać imię i nazwisko dziecka.
3. Oprócz nagrody głównej, przyznamy także wyróżnienia (2 i 3 miejsce), które zostaną nagrodzone klubowymi gażdetami (szczegóły poniżej).
4. W razie pytań lub wątpliwości dot. zasad konkursu prosimy o kontakt z powyższym adresem e-mail.

Nagrody:
1. miejsce
- Premierowa czapeczka Górnika Libiąż z oryginalnymi autografami Łukasza Piszczka (Borussia Dortmund) i Artura Sobiecha (Hannover 96).

2. miejsce
- kubek Górnika Libiąż

3. miejsce
- kubek Górnika Libiąż
- piłkarski długopis

Serdecznie zapraszamy do zabawy!