Gramy dla Karolinki - zapraszamy na festyn!
2013-05-27
Gramy dla Karolinki - zapraszamy na festyn!

W piątek 31 maja na stadionie sportowym w Gromcu rozpocznie się wielki rodzinny piknik, którego celem jest zebranie pieniędzy na leczenie małej Karolinki, która zachorowała na białaczkę. 2,5-letnia dziewczynka ma szansę na przeszczep, ale wsześniej musi przyjąć leki, których koszt wynosi 10 tys. zł. Aby pomóc dziewczynce i Jej rodzicom w uzbieraniu niezbędnej kwoty właśnie w Gromcu z inicjatywy mamy chrzestnej Karolinki - Pani Aleksandy Stachura - odbędzie się wspomniana impreza charytatywna. Do jej uświetnienia przyłącza się także nasza Szkoła Piłkarska, której wychowankowie rozegrają w Gromcu mecz I Ligi Wadowickiej Młodzików (rywalem będzie Astra Spytkowice).

Mecz naszej drużyny odbędzie się o godz. 14:00 i będzie oficjalnym rozpoczęciem pikniku.

W programie imprezy oprócz meczu pojawią się także m.in.: wielkie namioty edukacyjne, konkursy z nagrodami, licytacje gadżetów, pokazy karate i festyn, na którym zagra kilka zespołów. Nie zabraknie też przysmaków z grilla i innych atrakcji. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO GROMCA WSZYSTKICH NASZYCH WYCHOWANKóW, RODZICóW I SYMPATYKóW NASZEJ SZKOŁY!

ZAGRAJMY RAZEM DLA KAROLINKI!

Kto nie będzie w stanie dotrzeć w ostatni dzień maja do Gromca, a chce pomóc małej Karolince w odzyskaniu zdrowia, może to zrobić wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Walki z Rakiem "Diagnoza nie wyrok" mieszczącej się przy ul. Św. Filipa 23/3 w Krakowie.

Numer konta Alior Bank: 85 2490 0005 0000 4600 1138 9509. Ważne, by wypełniając przekaz dopisać: "Dla Karolinki Kubik".