Ogłaszamy nabór na stanowisko ASYSTENT TRENERA
2013-05-16
Ogłaszamy nabór na stanowisko ASYSTENT TRENERA

Nie sposób zahamować rozwoju naszej Szkoły i ot tak wyrzucić do kosza wszystkie nasze pomysły. To byłoby marnotrawienie potencjału, wobec czego staramy się sprostać wszystkim naszym ambitnym planom. Tym razem chcielibyśmy poszerzyć grono naszych trenerów, co m.in. ułatwi prowadzenie zajęć z ponad 20-osobowymi grupami wychowanków. W najlepszych klubach europejskich szkolących dzieci, jednej grupie przyporządkowanych jest 4-5 trenerów. Obecnie chcemy zrobić choćby mały krok w tym słusznym kierunku i postarać się o trenerów asystentów dla niektórych naszych grup. Z pewnością podniesie to jeszcze bardziej jakość naszego szkolenia.

A zatem, niniejszym oficjalnie ogłaszamy nabór na stanowisko ASYSTENT TRENERA w Szkole Piłkarskiej "Górnik" Libiąż.

Oferujemy:
- możliwość pracy z dziećmi w jednej z najlepszych Szkółek Piłkarskich w Małopolsce (póki co na zasadzie bezpłatnego stażu/wolontariatu)
- współdziałanie w młodym zespole trenerów (wymiana doświadczeń)
- możliwość korzystania z wysoce specjalistycznego sprzętu treningowego
- sprzęt wyjściowy w postaci dresu klubowego
- dostęp do specjalistycznej wiedzy (konspekty treningów i filmy szkoleniowe Ajaxu Amsterdam, Barcelony, metoda Coerver Coaching)
- udział w zawodach sportowych (mecze, turnieje - także zagraniczne) - w tym wyjazd do Warszawy na turniej finałowy Szkółek Nivea w dniach 19-21 czerwca br.
- możliwość wyjazdu na obóz sportowy (wyjazd zarobkowy jako opiekun) - tegoroczny obóz odbędzie się w dniach 12-18 sierpnia w Zawoi

Oczekujemy od pracy Asystenta:
- zaangażowania w pracę szkoleniową: współpraca z pierwszym trenerem, przygotowanie ćwiczeń, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń
- obecności na wybranej liczbie treningów danej grupy (do uzgodnienia 1, 2 lub 3 razy w tygodniu)
- pomocy w organizacji turniejów, eventów i wyjazdów dla naszych dzieci

Uwaga! W przypadku spełnienia oczekiwań asystent trenera może awansować na stanowisko trenera i na podstawie umowy zlecenia (praca zarobkowa) otrzymać swoją grupę do prowadzenia (docelowo nasza Szkoła Piłkarska szkolić będzie kilkanaście grup dziecięcych i młodzieżowych, wobec czego zapotrzebowanie na trenerów będzie duże!)

Wymagania dla kandydatów na stanowisko ASYSTENT TRENERA:
- kurs trenera, instruktora lub animatora piłki nożnej
- zaangażowanie oraz pasja do piłki nożnej
- wesołe usposobienie, kreatywność i zamiłowanie do pracy z dziećmi
- mile widziane doświadczenie w pracy trenerskiej i/lub doświadczenie jako zawodnik
- mile widziane uprawnienia wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży

Swoje zgłoszenia w postaci CV prosimy przesyłać na adres mailowy kontakt@gorniklibiaz.pl

Nie ustalamy daty kończącej nabór wniosków, gdyż nabór ma charakter ciągły. Wnioski będą rozpatrywane na bieżąco i będziemy się kontaktować z wybranymi osobami spełniającymi nasze kryteria.