Zdjęcia z Deichmanna już w Galerii
2013-05-08
Zdjęcia z Deichmanna już w Galerii

Miło nam poinformować, że zdjęcia naszych drużyn zgłoszonych do Minimistrzostw Świata Deichmanna: Anglii, Brazylii i Tunezji już można oglądać w naszej GALERII. Niebawem znajdą się tam też fotki Holandii, która jak dotąd rozegrała najmniej meczów spośród całej czwórki. Niebawem nadrobi jednak te zaległości.

Przy tej okazji zachęcamy wszystkich rodziców dzieci zrzeszonych w naszej Szkole do przesyłania nam swoich najlepszych zdjęć z wszelkich wydarzeń sportowych (turniejów, pikników, meczów, treningów). Zdjęcia takie publikować będziemy na naszej stronie. Tym z Państwa, którzy już wspiarają nas swoimi fotkami czy filmami, serdecznie dziękujemy i prosimy o nieustawanie.

Aby przekazać nam swoje zdjęcia można je nagrać na płycie CD i podać trenerowi lub też wysłać na maila kontakt@gorniklibiaz.pl (prosimy o rozdzielczość około 1000x1000 px).

Tymczasem już dziś zapowiadamy, że niebawem ogłosimy wakacyjny konkurs fotograficzny, a od nowego sezonu tj. września postaramy się o regularny konkurs na fotografię miesiąca. Wszystko przed nami, prosimy śledzić naszą stronę.