Badania lekarskie dla roczników 2003 i 2005
2013-05-07
Badania lekarskie dla roczników 2003 i 2005

Bardzo ważna informacja dla naszych wychowanków z grup 2003 i 2005. Otóż dla tych dzieci zaplanowane są już badania lekarskie, które odbędą się we wtorek 14 maja od godz. 17:15 w budynku klubowym naszej Szkoły (stadion, ul. Piłsudskiego). Koszt badania to 10 zł, a pieniądze będą zbierane w dniu badania przez trenerów. Obecność obowiązkowa!

Standardowe badanie lekarskie będzie ważne przez pół roku i będzie uprawniało dzieci do wzięcia udziału we wszystkich rozgrywkach piłkarskich w tym okresie. Organizując grupowe badanie lekarskie w naszym Klubie zwalniamy rodziców z obowiązku uciążliwego ustalania odległych terminów w placówkach medycyny sportowej (oczywiście chętne osoby w dalszym ciągu mogą zlecać badanie na własną rękę).

Jeśli chodzi o kolejne grupy wchowanków, to następny termin zostanie podany do wiadomości.