Aktualności
Logo
Mecz na szczycie dla Górnika - podsumowanie weekendu
2013-04-22

W sobotę grupa naszych wychowanków z roczników 2000/2001 wznowiła zmagania w I Lidze Młodzików podokręgu Wadowice, gdzie walczy o awans do Ligi Wojewódzkiej. Runda rewanżowa rozpoczęła się od potyczki z dotychczasowym liderem - Stzelcem Budzów. Po niezwykle emocjonyjacym meczu pokonalismy na wyjeździe Strzelca 3:2. Spotkanie rozpoczęło się od mocnego wejścia gospodarzy, którzy w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Po kilkunastu minutach naporu z naszej strony udało się doprowadzić do wyrównania po samobójczym golu zawodnika Strzelca. Jednak w końcówce pierwszej odsłony my również strzeliliśmy do własnej bramki i na przerwę zadowoleni schodzili gospodarze. Górnicy pokazali w drugiej połowie charakter i zepchnęli rywala do defensywy, z każdą minutą coraz bardziej pachniało bramką. Wreszcie Kuba Chandzlik plasowanym strzałem doprowadził do wyrównania, a kiedy sędzia spogladał już na zegarek aby zakończyć to widowisko, Patryk Plewka zdecydował sie na akcję meczu i w sytuacji sam na sam z bramkarzem wpakował piłkę z ostrego kąta do siatki. Radość ostatecznie "pojechała" do Libiąża, a nasi wychowankowie wskoczyli na pozycję lidera tabeli! Oby tak dalej!

Skład: E.Adamski, P.Kosowski, J.Szumniak, P.Kazienko, A.Gałka, D.Wilczak, W.Grudziński, K.Wojtaś, P. Plewka, M.Wojtas, K.Klechowski, J.Chandzlik, F.Nowak, A.Potoczny, K.Łaski (trener Hubert Szumniak)

Tabelę i terminarz rozgrywek znaleźć można w dziale ROZGRYWKI  (bezpośredni link TUTAJ)

--------------------------------------------------

Z kolei w niedzielę zainaugurowane zostały rozgrywki Minimistrzostw Deichmanna, w których swoje mecze rozegrały 3 nasze drużyny. Oto zanotowane wyniki: