Zmiany w planach treningowych - PRZECZYTAJ!!
2013-04-21
Zmiany w planach treningowych - PRZECZYTAJ!!

Drodzy rodzice i opiekunowie, w trosce o utrzymanie należytego poziomu szkolenia waszych dzieci Zarząd Klubu wraz z trenerami podjął kroki mające na celu usystematyzowanie wiosennych planów treningowych, co pomoże w uniknięciu kumulowania się grup treningowych na jednym boisku w tym samym czasie. Należy pamiątać, że obecnie nasza Szkoła Piłkarska prowadzi zajęcia z 7 grupami treningowymi chłopców oraz 4 dziewczęcymi, a ponadto z boiska głównego na stadionie miejskim korzystają 3 drużyny "Janiny" Libiąż. Wychodzi więc, że jedno boisko udźwignąć musiałoby ciężar treningów aż 14 grup - co z oczywistych względów nie jest możliwe (boczne boisko od maja będzie odnawiane przez specjalistyczną firmę, gdyż zupełnie nie nadaje się do użytku).

Wychodząc naprzeciw temu problemowi, Zarząd naszego Klubu podjął rozmowy z sąsiednimi klubami, czego efektem jest fakt iż część treningów odbywać będzie się na stadionie w Gromcu. Nasi trenerzy ustalili wspólny terminarz treningów, z którym prosimy się zapoznać w planach treningowych poszczególnych drużyn. Oczywiście jest to terminarz szablonowy, który zaczyna obowiązywać, ale od którego mogą nastąpić pojedyńcze odstępstwa w wyniku meczów/turniejów/innych przyczyn. O tym jednak będziecie się państwo dowiadywać w planach treningowych - uzupełnianych na bieżąco przez trenerów.

Ważne: wszystkich rodziców i opiekunów grup, które odbywać będą wyjazdowe treningi bardzo prosimy o kontakt z trenerem celem odpowiedniego zaplanowania wyjazdów (zorganizowanie samochodów, miejsca zbiórki itp.). Bardzo prosimy w tej materii o wsparcie w postaci dowiezienia i rozwiezienia dzieci. Rozłożenie zajęć treningowych na kilka obiektów sprawi, że dzieci będą ćwiczyć w komfortowych warunkach.