Ogłaszamy zapisy drużyn na
2013-03-28
Ogłaszamy zapisy drużyn na "Olimpiadę Piłkarską 2013"

SZKOŁA PIŁKARSKA „GóRNIK” LIBIĄŻ zaprasza do udziału W TURNIEJU I WIELOBOJU PIŁKARSKIM W RAMACH „OLIMPIADY PIŁKARSKIEJ 2013”. Zawody piłkarskie dla dzieci z obszaru Lokalnej Strategii Rozwoju (tzn. z terenu powiatu chrzanowskiego) odbędą się w dniach 15, 16 i 23 czerwca br. na stadionach w Gromcu, Żarkach i Libiążu, a startować w nich mogą dzieci urodzone w 2002 roku i młodsi (chłopcy jak i dziewczynki).

Zgłosić mogą się zarówno drużyny klubowe, jak i szkolne, osiedlowe, podwórkowe i inne. Warunkiem koniecznym jest jedynie fakt, iż drużyna musi zrzeszać dzieci mieszkające w powiecie chrzanowskim.

Zgłoszonym do turnieju 8 drużynom w przyporządkowane zostaną w drodze losowania nazwy najlepszych klubów piłkarskich w Europie, dzięki czemu dzieci – biorąc udział w Olimpiadzie - będą reprezentować swoje ulubione drużyny (np. Barcelonę, Real Madryt, Manchester United, Borussię Dortmund).

Każde z dzieci, oprócz udziału w turnieju, będzie miało także okazję spróbować swoich sił w wieloboju piłkarskim, czyli cyklu konkurencji sprawnościowych z piłką. Uczestnikom gwarantujemy wiele atrakcji w dniu finałowym Olimpiady (23 czerwca), w tym pokaz freestylu piłkarskiego, poczęstunek, konkursy itp.

Aby dokonać zgłoszenia drużyny, należy drogą mailową (kontakt@gorniklibiaz.pl) lub telefoniczną (502 540 357) skontaktować się z naszą Szkołą Piłkarską i dostarczyć skład swojej drużyny (maksymalnie 12 zawodników). Uwaga, każda z drużyn musi posiadać pełnoletniego opiekuna, który będzie obecny przez cały czas z drużyną.

Na zgłoszenia drużyn czekamy do 30 kwietnia 2013 roku.

Projekt "Dziecięca Olimpiada Piłkarska 2013: Ligowe rozgrywki piłkarskie dla dzieci i zakup wyposażenia treningowego" został dofinansowany w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (małe projekty).

logosy.jpg
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”