Największy sukces w historii naszej Szkoły !!!
2013-03-19
Największy sukces w historii naszej Szkoły !!!

Nie bójmy się wielkich słów. Nie miejmy oporów przed otwieraniem szampana - oto bowiem w dniu wczorajszym stała się rzecz wymarzona. Zostaliśmy jednym z 10 zwycięzców II etapu akcji "Szkółki Nivea" i zakwalifikowaliśmy się do WIELKIEGO FINAŁU! Tym samym nasza wspólna roczna praca: najpierw niesamowicie czasochłonne głosowanie, a potem relacjonowanie postępów treningowych na blogu - nie poszła na marne. To musiały być tysiące poświęconych godzin, ale nagroda osłodzi nam cały trud. Jako zwycięzcy akcji już w czerwcu wybierzemy się do Warszawy na turniej finałowy, którego zwycięzcy pojadą na zgrupowanie do Amsterdamu!

Wiemy na pewno, że w tych zawodach wystawić będziemy mogli aż 8 drużyn (4 chłopięce i 4 dziewczęce) w następujących kategoriach:
- U8 (dzieci urodzone w 2005 roku i młodsze)
- U10 (dzieci urodzone w 2003 roku i młodsze)
- U13 (dzieci urodzone w 2000 roku i młodsze)
- U14 (dzieci urodzone w 1999 roku i młodsze)

Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca turnieju, nie wiemy też czy będzie to turniej jednodniowy, czy może kilkudniowy. Takie informacje trafią do nas już niebawem. Tymczasem mamy czas na przygotowanie swoich drużyn do tej wspaniałej imprezy. Z pewnością pomoże nam w tym kolejny sprzęt sportowy, który otrzymamy dodatkowo za zdobyte punkty w II etapie akcji (będą to m.in. kolejne piłki adidas tango 12).

Doprecyzowując informację na temat ostatecznej klasyfikacji II etapu, nadmienimy jeszcze, że na 200 możliwych punktów uzyskaliśmy 165, co dało nam 4. miejsce. Przypominamy, że w II etapie wzięło udział 100 szkółek wyłonionych z ponad 800 zgłoszonych do I etapu.

Do wielkiego finału w Warszawie awansowało następujących 10 Szkółek:
1. Amatorski Klub Sportowy AKS Mikołów
2. Szkoła Podstawowa w Kotulinie
3. EKS Kolektyw Radwanice
4. Uczniowski Klub Sportowy "Górnik" Libiąż
5. UKS Pawłów
6. UKS Szóstka/Dziecięca Akademia Piłkarska Dębica
7. UKS Zawisza Grzmiąca ZS Grzmiąca
8. Miejskie Towarzystwo Sportowe "Piast" Skawina
9. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9
10. Gwiazda Bydgoszcz

Finałową klasyfikację II etapu możecie zobaczyć TUTAJ.

Przy tej okazji raz jeszcze wielkie podziękowania dla wszystkich osób, które przyłożyły choćby cegiełkę do naszego tryumfu. Razem zawsze damy radę!

Sen się spełnił - pora na spełnianie marzeń naszych dzieci. Do tego została przecież powołana nasza Szkoła Piłkarska, co mamy nadzieję po raz kolejny udowodniliśmy.