W piątek nasz wielki dzień!?
2013-03-11
W piątek nasz wielki dzień!?

Tak, to już w ten najbliższy piątek. Długo wyczekiwane rozstrzygnięcie II etapu akcji "szkółki nivea", w którym bierze udział nasza Szkoła Piłkarska. Właśnie w piątek 15 marca przyznana zostanie druga partia punktów za realizację planu treningowego Ajaxu Amsterdam i prowadzenie bloga na stronie szkolkinivea.pl. Po pierwszej punktacji (przyznanej 15 listopada) wśród 100 szkółek zajmujemy 3. miejsce z dorobkiem 82 punktów (zobacz ranking). Aby awansować do wielkiego finału akcji, trzeba zmieścić się w 10-tce najlepszych szkółek, na co jak widać mamy olbrzymie szanse. Od września 2012 z wytężeniem prowadzimy naszego bloga, na który opublikowaliśmy kilkaset wpisów, setki zdjęć i tyleż samo filmów video. To ogromnie poświęcenie, połączone z korzystaniem z portalu Academy Online Ajaxu Amstardam już niebawem może okazać się uzasadnione.

Jeśli bowiem w piątek okaże się, że utrzymamy miejsce w 10-tce najlepszych szkółek, to w czerwcu nasze drużyny z 3 kategorii wiekowych zagrają w WIELKIM TURNIEJU FINAŁOWYM W WARSZAWIE. Tam do wygrania będą kolejne nagrody, w tym ta główna - obóz sportowy w Amsterdamie!! Kto by pomyślał parę miesięcy temu, że będziemy tak blisko wielkiego finału... .

Dla tych, którzy przegapili co nieco, przypominamy, że akcja "szkółki nivea" miała następujący przebieg:
- W I etapie akcji wzięło udział 846 szkółek piłkarskich i szkół (podstawowych i gimnazjalnych)
- Aby zdobywać punkty należało głosować tworząc konta za pomocą poczty e-mail. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu życzliwych nam ludzi (Rodziców, Sympatyków oraz Zarządu i Trenerów) udało nam się wywalczyć awans do II tury z wynikiem głosów równym liczbie 193.164 (w końcówce głosowania oddawaliśmy po kilka tysięcy głosów dziennie!!).
- Dzięki awansowi do II etapu dwóch naszych trenerów odbyło 3-dniowe szkolenie w Opalenicy pod okiem trenerów Ajaxu Amsterdam. Ponadto otrzymaliśmy sprzęt sportowy o łącznej wartości około 16.000 zł (bramki, stroje, piłki itp.) oraz darmowy półroczny dostęp do Academy Online Ajaxu Amsterdam, z którego korzystają dziś nasi trenerzy.
- W drugim etapie - gdzie rywalizuje już tylko 100 najlepszych szkółek - prowadzimy zajęcia treningowe wg metodologii Ajaxu i zdajemy z tego relację na naszym blogu. Został on bardzo wysoko oceniony w pierwszej punktacji i na to samo liczymy już w piątek.

Jeśli tak się stanie, to piątek będzie dla nas dniem wielkiego święta. Znajdziemy się w gronie 10 najsprawniej działających szkółek piłkarskich w Polsce i pozwoli nam to w sportowej rywalizacji zmierzyć się z pozostałymi 9 szkółkami-finalistami.

Czekajcie na wieści i obserwujcie ranking - ten ostateczny zostanie opublikowany już w piątek.

plan.JPG