Informacja dla ubezpieczających swoje dzieci
2013-01-30
Informacja dla ubezpieczających swoje dzieci

Wszystkim tym rodzicom, którzy zdecydowali się na ubezpieczenie swoich dzieci w zaproponowanym przez nas sportowym wariancie przypominamy, że jak najszybciej (najlepiej jeszcze w styczniu!) muszą uiścić składkę za luty (zgodnie z wybranym wariantem ubezpieczenia). Prosimy pamietać, że dopiero uiszczenie składki stanowi rozpoczęcie ochrony ubezpieczeniowej dla Państwa dzieci.

DANE DO PRZELEWU:
Opłatę za ubezpieczenie Opiekun/Rodzic przelewa na konto CA SPORT BROKER SP. Z O.O., 43-100 TYCHY, UL. TARGIELA 14 nr KONTA 44 1090 1652 0000 0001 1885 8305. Prosimy o wpisywanie w tytule przelewów dodatkowych danych takich jak imię i nazwisko oraz PESEL osoby Ubezpieczonej.

(Jeśli mają Państwo taką wolę, to można z góry uiścić składkę za kilka miesięcy - max. 12 miesięcy).

Jednocześnie informujemy, że kolejne chętne osoby mogą w każdej chwili przystąpić do założonej polisy ubezpieczeniowej. Prosimy jednak pamiętać o tym, że jak zgłosicie Państwo akces np. w połowie danego miesiąca, to ochrona rozpocznie bieg od 1-go dnia następnego miesiąca.

Aby przystąpić do ubezpieczenia należy wypełnić wniosek (do pobrania TUTAJ) i wysłać go pod adres pawel@sportbroker.pl  (skanem lub po przepisaniu informacji z wniosku do treści maila).

Szczegółowe informacje nt. proponowanego przez nas ubezpieczenia znajdą Państwo TUTAJ.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z obsługującym nas brokerem (Paweł Łukasik pawel@sportbroker.pl , tel. 883 379 840) lub z biurem naszej Szkoły (kontakt@gorniklibiaz.pl , tel. 502 540 357).