Pierwszy trening PRZEDSZKOLA za nami! (+FOTO)
2013-01-06
Pierwszy trening PRZEDSZKOLA za nami! (+FOTO)

W piątek 4 stycznia swoją działalności zainaugurowało nasze PRZDSZKOLE PIŁKARSKIE PTYSIA, w którym swoje pierwsze sportowe kroki stawiają 6 i 7-latkowie. Na nasze pierwsze zajęcia zgłosiło się 14 maluchów wraz z liczną rzeszą rodziców i opiekunów. Z pewnoscią jednak ta grupa się powiększy, bo nabór dopiero się rozpoczął i ciagle można się zgłaszać na kolejne treningi. Jeśli okaże się, że po zapisaniu chętnych 6 i 7-latków ciągle będą miejsca, to przyjmiemy także dzieci 5-letnie. W tej sprawie prosimy o kontakt z nadzorującym nabór i prowadzącym zajęcia trenerem Tomaszem Słowikiem (tel. 507 039 937 ).

Na pierwszych zajęciach dzieci z radością podchodziły do stawianych im wyzwań i wykazywały się dużą ruchliwością i sprytem. Ćwiczyły z wykorzystaniem naszych nowych piłkek Tango 12, otrzymanych w ramach akcji "Szkółki Nivea".

Przypominamy, że zajęcia PRZEDSZKOLA odbywają się w środy i piątki o godz. 16:00 w sali SP2 (Plac Zwycięstwa). Szczegółowy plan treningów znajduje się w zakładce DRUŻYNY w menu głównym strony. Cały czas można zapisywać swoje dzieci zgłaszając się do trenera.

Zdjęcia z pierwszego treningu grupy można zobaczyć już w naszej GALERII.