2013-01-03

Już dziś o godz. 16:00 w sali gimnastycznej SP2 odbędą się inauguracyjne zajęcia naszego PRZEDSZKOLA PIŁKARSKIEGO PTYSIA. Na zajęcia zapraszamy wszystkich zainteresowanych 5 i 6-latków (roczniki 2006 i 2007), a w razie wolnych miejsc będzie można zapisać także młodsze dzieci. Przypominamy także, że w zajęciach wraz z dziećmi mogą brać udział rodzice/opiekunowie, do czego serdecznie zachęcamy. O szczegółach poinformujemy dziś podczas spotkania organizacyjnego.

Już niebawem opublikujemy także oficjalny herb naszego PRZEDSZKOLA.

Wszystkim zainteresowanym, a szczególnie Rodzicom, przypominamy, że plan treningowy PRZEDSZKOLA znaleźćmożna w dziale DRUŻYNY. Z kolei mniej więcej w połowie strony na środku znajdziecie specjalny dział poświęcony PRZEDSZKOLU, a w nim wszystkie informacje na jego temat.

Do zobaczenia już dziś podczas zajęć!