4 stycznia otwieramy PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE
2012-12-26
4 stycznia otwieramy PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE "PTYSIA"!

Tak, możemy to już ogłosić! Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-7 lat (roczniki 2006 i 2007) na zajęcia sportowe do naszego PRZEDSZKOLA PIŁARSKIEGO ”PTYSIA”, które rozpoczyna swoją działalność wraz z nowym rokiem. Zajęcia odbywać się będą w środy i piątki o godz. 16:00 w sali gimnastycznej SP2 (przy Placu Zwycięstwa). 60-minutowa aktywność fizyczna pod okiem trenera Tomasza Słowika w zabawowej formie będzie miała na celu wszechstronny rozwój fizyczny dzieci oraz wstępne przygotowanie najmłodszych do zajęć piłkarskich w Szkole Piłkarskiej „Górnik” Libiąż (gdy ukończą 7 rok życia).

Co niezwykle ważne, ale i nowatorskie - w zajęciach wraz z dziećmi (chłopcy i dziewczynki) mogą brać udział także rodzice/opiekunowie. Sprawi to, że dzieciom łatwiej przyjdzie odnaleźć się w nowym otoczeniu, a i rodzice będą się przy tym dobrze bawić ze swoimi pociechami. Jedyne wymagania: strój sportowy + obuwie halowe.

To nie koniec dobrych wiadomości - oto bowiem nasze PRZEDSZKOLE rozpoczyna swoją działalność pod patronatem cukierni PTYŚ z Chełmka, która to została sponsorem tytularnym naszego nowego przedsięwzięcia. Wierzymy, że będzie to długotrwała i owocna współpraca z korzyścią dla naszych wychowanków. Tym samym serdecznie polecamy jeden ze sklepów PTYSIA, który zlokalizowany jest w Libiążu na targowisku miejskim przy ul. Rouvroy.

Zajęcia inauguracyjne odbędą się w dniu 4 stycznia 2013r. (piątek) o godz. 16:00 (wtedy też odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami/opiekunami).

Z kolei w okolicach 1-2 stycznia pochwalimy się na naszej stronie nową identyfikacją wizualną, która powstanie specjalnie dla naszego PRZEDSZKOLA. Będzie m.in.: dedykowany herb, maskotka, a także motto przewodnie dla wychowanków PRZEDSZKOLA. O szczegółach poinformujemy już niebawem!!

Jeśli chodzi o koszt udziału dzieci w zajęciach, to informujemy, że jest on zgodny z przyjętymi przez Zarząd Szkoły taryfikatorami, a zatem cytujemy stosowny paragraf:

Dla dzieci, które trenują 2x w tygodniu opłaty kształtują się następująco (dotyczy obecnie roczników 2004, 2005, Przedszkola Piłkarskiego i kolejnych grup naborowych):
I okres (styczeń - marzec) - 100 zł
II okres (kwiecień - czerwiec) - 100 zł
lipiec - sierpnień - przerwa wakacyjna w zajęciach
III okres (wrzesień - grudzień) - 130 zł

W razie pytań dot. naboru do PRZEDSZKOLA prosimy o kontakt z numerem telefonu 502 540 357 (Dawid Chylaszek) lub z kontem e-mail:  kontakt@gorniklibiaz.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO AKTYWNOŚCI MALUCHY!!!