Konkurs Mikołajkowy - odpowiedz na 3 pytania!
2012-12-05
Konkurs Mikołajkowy - odpowiedz na 3 pytania!

Zgodnie z zapowiedzią Mikołaj jest dziś w siedzibie naszej Szkoły Piłkarskiej i ma do wręczenia upominki. Aby je otrzymać, należy odpowiedzieć na 3 pytania dotyczące udziału naszej Szkoły w akcji "Szkółki Nivea" i odpowiedzi te wysłać na adres kontakt@gorniklibiaz.pl  Trzy pierwsze osoby, które tego dokonają wygrają dmuchane piłki nivea (do zabawy w wodzie, na plaży, na podwórku). Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia, tzn. jeśli do godz. 23:59 nie wyłonimy zwycięzców, to zamykamy konkurs. Ale sądząc po oglądalności naszej strony zwycięzcy mogą wyłonić się już w ciągu kilku(dziesięciu) minut. A zatem, kto pierwszy ten lepszy. Oto pytania:

1. Które miejsce wśród 100 szkółek zajmuje obecnie Górnik Libiąż w klasyfikacji II etapu akcji "Szkółki Nivea"?

2. Który holenderski klub jest patronem akcji "Szkółki Nivea"?

3. W jakiej miejscowości odbyli szkolenie nasi trenerzy w ramach nagrody za I etap akcji "Szkółki Nivea"?

P.S. w mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby, która ma otrzymać nagrodę (może być imię i nazwisko dziecka)

W razie problemów z odpowiedziemi zerknijcie na naszego bloga lub wertujcie stronę internetową :)  Powodzenia!