93 punkty na 100 możliwych - Wielki sukces blisko!
2012-11-16
93 punkty na 100 możliwych - Wielki sukces blisko!

Ależ wspaniałe wieści napłynęły do nas wczoraj! Chodzi o drugi etap akcji "Szkółki Nivea" - tej samej akcji w której wszyscy z wytężeniem głosowaliśmy przez kilka miesięcy. Otóż Kochani - Wasza praca nie została zmarnowana! Zgodnie z zapowiedzią po sukcesie w I etapie akcji jeszcze bardziej zakasaliśmy rękawy i przyłozyliśmy się do drugiego etapu. Prowadziliśmy treningi zgodnie z wytycznymi szkoły Ajaxu, a o wszystkim informowaliśmy na naszym blogu.

I właśnie wczoraj praca wszystkich 100 szkółek/finalistów została oceniona. Miło nam zakomunikować, że na 100 możliwych punktów, nasza Szkoła otrzymała 93 oczka i na półmetku rywalizacji plasuje się na 4 miejscu!!

Co więcej zdobycz punktowa upoważnia nas dodatkowo na kolejne zakupy w sklepie nivea - tym samym nasza Szkółka już niebawem wzbogaci się m.in. o kolejne piłki Adidas Tango 12. A co dalej z punktacją? W dniu 15 marca 2013 raz jeszcze zostaną przyznane punkty (na tych samych zasadach) i wtedy po ich zsumowaniu okaże się, które 10 Szkółek zdobędzie ich najwięcej i awansuje do ścisłego finału. A tymże finałem jest Wielki Turniej, który odbędzie się w czerwcu 2013 i w którym każda z 10 szkółek/zwycięzców wystawić będzie mogła 6 drużyn (połowa dziewczęcych). I właśnie zwycięzcy tego turnieju w każdej kategorii pojadą na obóz sportowy do Amsterdamu! Podsumowując - naszym celem jest Amsterdam i teraz już tego celu odpuścić najzwyczajniej nie można!!

Zobaczcie jak wygląda klasyfikacja II etapu po pierwszej z dwóch punktacji - TUTAJ.

A TUTAJ macie bezpośredni link do naszego wyróżnionego bloga.