Pierwszy trening grupy 2005 (foto)
2012-11-07
Pierwszy trening grupy 2005 (foto)

Pierwsze treningowe przeżycie dzieci z rocznika 2005 jest już historią. Inauguracyjne zajęcia dla tej nowo powstałej grupy odbyły się we wtorek w sali SP4. Pod okiem trenera Jakuba Korby wzięło w nich udział 22 dzieci, przy czym kilku rodziców wcześniej syganlizowało nieobecność, wobec czego ta grupa jeszcze się powiększy. Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy wcześniej, grupa 2005 trenować będzie 2x w tygodniu (wtorek, sobota). Na każdy kolejny trening można przyjść celem zapisania dziecka.

Przypominamy również, że dla dzieci młodszych (2006 i młodsi) od stycznia 2013 powstanie PRZEDSKOLE PIŁKARSKIE, gdzie będzie można stawiać pierwsze kroki i w formie zabawy przygotowywać się do właściwych zajęć treningowych. Szczegółowa informacja niebawem na stronie głównej.

W tymczasem zapraszamy do naszej GALERII, gdzie można zobaczyć zdjęcia z pierwszego treningu rocznika 2005.