Uwaga - niebawem dwa nabory dzieci!
2012-09-27
Uwaga - niebawem dwa nabory dzieci!

Patrząc na ilość zapytań, którymi nas Państwo zasypujecie w ostatnim czasie spieszymy z informacją o planowanych naborach nowych wychowanków do naszej Szkoły. Tym samym mamy dla wszystkich bardzo dobrą wiadomość, gdyż w najbliższym czasie powołamy do życia aż 2 nowe grupy wiekowe, przy czym jedna będzie częścią bardzo nowatorskiego projektu (a co tam - jak się rozwijać, to z rozmachem!).

I tak, przechodząc do szczegółów:

- W listopadzie 2012r. rozpocznie się nabór do grupy VI, tzn. rocznika 2005 (szczegóły niebawem na stronie).

- W styczniu 2013r. rozpoczynamy z kolei projekt pod nazwą "Przedszkole Piłkarskie", gdzie przyjmować będziemy jeszcze młodsze dzieci (rocznik 2006, a jak będą miejsca to i 2007). Grupa ta będzie rozpoczynała swoją przygodę z piłką od bardzo prostych i radosnych zabaw, a naszym zadaniem będzie zaszczepić w dzieciach zamiłowanie do ruchu. Zajęcia odbywać się będą 2x w tygodniu i razem z maluchami będą w nich mogli także uczestniczyć rodzice! Co więcej, projekt ten będzie przez nas dodatkowo promowany, m.in. grupa ta będzie miała swoją maskotkę! Jest to nowatorski projekt w naszej okolicy (o ile nie w całym województwie) i wierzymy, że będzie cieszył się sporym zainteresowaniem (szczegóły także niebawem na stronie).

P.S. lada dzień zaskoczymy Was w jeszcze inny sposób - aby nie zdradzać tajemnicy napiszamy tylko, że:  REWOLUCJA JEST BLISKO :)