Śledź naszego bloga - będzie konkurs!
2012-09-25
Śledź naszego bloga - będzie konkurs!

Jak informowaliśmy niedawno, od września rozpoczął się II etap konkursu Szkółek Nivea, w którym do wygrania jest m.in. udział w ogólnopolskim turnieju, a nawet wyjazd na obóz sportowy do Amsterdamu. Zgodnie z założeniami tej części konkursu idziemy mocno do przodu i na stronie szkolkinivea.pl prowadzimy bloga informującego o realizacji przez nas programu szkoleniowego Ajaxu Amsterdam.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego bloga (bezpośredni link TUTAJ), gdyż publikujemy i publikować będziemy tam bardzo wiele ciekawych materiałów:

- filmy z treningów i meczów naszych wychowanków
- zdjęcia z treningów i meczów
- cykl Filozofia Ajaxu Amsterdam, w którym przedstawiamy krok po kroku zasady, jakimi kieruje się ten wielki klub w szkoleniu dzieci
- cykl Czy wiesz że..., w którym przytaczamy ciekawostki dot. szkolenia w Holandii i samego klubu Ajax Amsterdam
- i wiele innych...

Zapraszamy do chłonięcia tej wiedzy i oglądania naszych treningów w formie video. I aby jeszcze bardziej zachęcić do tego naszych wychowanków, to informujemy, że niebawem ogłosimy także konkurs z nagrodami, w którym wykazać będziecie się musieli wiedzą na temat szkolenia w Ajaxie. Czytajcie więc uważnie!

Szczegóły oczywiście w stosownym terminie na naszej stronie, a już niebawem na naszej stronie głównej pojawi się bezpośredni odnośnik do naszego bloga, by łatwo było się tam przenieść w każdej chwili.

Zapraszamy do lektury!