II etap
2012-09-18
II etap "Szkółek Nivea" wystartował!

Zaprezentowaliśmy otrzymany sprzęt sportowy, zdaliśmy relację ze szkolenia w Opalenicy, ale jesteśmy wam winni jeszcze jedną ważną informację związaną z akcją "Szkółki Nivea". Jako zwycięzcy I etapu konkursu mamy możliwość wzięcia udziału w II etapie. Oczywiście z tej możliwości nie rezygnujemy i już przystąpiliśmy do działań mających na celu zbieranie punktów w tym właśnie - drugim etapie.

Przypominamy, że w II etapie nie ma już głosowania, a zadaniem każdej ze 100 zakwalifikowanych szkółek jest prowadzenie zajęć treningowych z wykorzystaniem programu ćwiczeń otrzymanego z klubu Ajax Amsterdam. Z takich właśnie zajęć oraz z naszej bieżącej działalności musimy zdawać relację na blogu, który znajduje się na stronie www.szkolkinivea.pl (tam, gdzie głosowaliśmy). Na tego bloga musimy wrzucać maksymalnie dużo ciekawych informacji, zdjęć i filmów i tu także prośba do wszystkich - podsyłajcie zdjęcia/filmy związane z naszą Szkołą i/lub firmą nivea, a my to będziemy publikować. Niebawem ogłosimy też konkurs, w którym będziecie musieli się wykazać fotograficznym talentem (szczegóły wkrotce na stronie). Zaglądajcie też często na ten nasz profil/blog, żeby był tam możliwie duży ruch. Niebawem opublikujemy tam także nagrania video z naszych treningów.

Bezpośredni link do naszego profilu znajduje się TUTAJ

Nagrody w II etapie konkursu:
Dziesięć szkółek, które zdobędą największą ilość punktów za prowadzenie treningów zgodnie z programem treningowym Akademii Ajax Amsterdam oraz aktywne zdawanie relacji  z postępu zawodników  na profilu szkółki (blogu), zostanie zaproszonych do udziału w Turnieju Szkółek Piłkarskich NIVEA w czerwcu 2013 r. Każda z nich będzie mogła wystawić do turnieju jedną drużynę dla każdej z trzech kategorii wiekowych chłopców i dziewczynek. Sześć zwycięskich drużyn turnieju wraz z trenerami wyjedzie na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Za zdobyte punkty zostaną również przyznane dodatkowe nagrody w postaci voucherów uprawniających do nabycia sprzętu sportowego oraz akcesoriów  dostępnych w sklepiku internetowym w serwisie szkolkinivea.pl.

***Jeśli masz fajne zdjęcie/film lub informację wartą publikacji na blogu szkółek nivea - prześlij na adres  kontakt@gorniklibiaz.pl

Walczymy o wyjazd do Amsterdamu dla naszych dzieci!!!