W poniedziałek jedziemy na obóz!
2012-07-31
W poniedziałek jedziemy na obóz!

Już za niespełna tydzień 49 wychowanków Szkoły Piłkarskiej wyruszy na nasz trzeci obóz sportowy. Grupa kierować się będzie na północ i zakotwiczy w nadmorskim Pucku. Będzie tam przebywać w dniach 6-16 sierpnia.Wszystkim wyjeżdżającym życzymy wielu pozytywnych wrażeń, treningowego zapału i wybornej pogody. W planach czeka was wiele atrakcji, więc z pewnością mile będziecie wspominać tę przygodę.

Raz jeszcze przypominamy wytyczne dot. wyjazdu:

Wyjazd z parkingu przy stadionie sportowym o godz. 5:00.
Przyjazd do Pucka w godzinach wieczornych.
Prosimy zaopatrzyć dzieci w prowiant na drogę (unikać gazowanych napojów, słodyczy, przekąsek typu chipsy).
Dzieci źle znoszące podróż proszę przygotować do wyjazdu stosując tabletki typu aviomarin lub inne.
Dzieci powinny mieć ze sobą sprzęt do treningu: komplety strojów (koszulka, spodenki, gerty), buty na trawę, buty na halę, dres, kurtkę przeciwdeszczową.
Wyjazd z Pucka planowany jest po śniadaniu.

W razie pytań prosimy o kontakt z kierownikiem obozu - Hubert Szumniak  tel. 501 875 801