Już za rok kolejne dofinansowanie?
2012-07-09
Już za rok kolejne dofinansowanie?

Z przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła znalazła się na liście rankingowej beneficjentów naboru wniosków w ramach Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze". W rankingu małych projektów przeszliśmy sito kwalifikacyjne i jeśli po ponownym sprawdzeniu - tym razem przez Urząd Marszałkowski - nasz wniosek nie będzie budził zastrzeżeń to otrzymamy dofinansowanie do swojej działalności w ramach "Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013". Przyjmując realne daty całej procedury, ewentualnego dofinansowania możemy się spodziewać w przyszłym roku, a będą to pieniądze w kwocie nieco ponad 13.000 zł na organizację zadania pod nazwą "Dziecięca Olimpiada Piłkarska 2013" (organizacja dużego turnieju wraz z wielobojem piłkarskim). O szczegółach informować będziemy na bieżąco.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza nasza aktywność w dziedzienie pozyskiwania funduszy z zewnątrz. Już w roku 2010 otrzymaliśmy ponad 10.000 zł także w ramach Lokalnej Grupy Działania. Co roku także skutecznie wnioskujemy o gminne środki na upowszechnianiekultury fizycznej oraz letni wypoczynek dzieci. Co więcej, wcale nie zamierzamy zwalniać tempa!