W niedzielę zapraszamy na piknik!
2012-06-24
W niedzielę zapraszamy na piknik!

Zarząd Szkoły Piłkarskiej „Górnik” Libiąż ma zaszczyt zaprosić Wychowanków Szkoły wraz z Rodzicami oraz Opiekunami, a także wszystkich Sympatyków naszego stowarzyszenia na piknik z okazji zakończenia sezonu  2011/2012, który odbędzie się w dniu 1 lipca br. (niedziela) od godz. 10:00 na stadionie. W programie m.in.: podsumowanie sezonu, wspólne grillowanie, gry i zabawy dla dzieci oraz mecze i konkursy dla rodziców (prosimy wszystkich członków rodziny o zabranie stroju i obuwia sportowego). Jednocześnie w specjalnym happeningu świętować będziemy zwycięstwo w akcji „Szkółki Nivea”, wobec czego prosimy dzieci o zabranie gadżetów związanych z firmą nivea (pudełka, butelki i opakowania po produktach nivea, wydruki, rysunki, flagi i farby do malowania twarzy) – wszystko to przyda nam się podczas happeningu – okazyjnej sesji zdjęciowej. Serdecznie zapraszamy!