3 wspaniałe wyjazdy przed nami!
2012-06-21
3 wspaniałe wyjazdy przed nami!

Kończy nam się sezon 2011/2012 i oficjalnie pożegnamy go podczas pikniku w niedzielę 1 lipca (szczegółowe info już niebawem na naszej stronie). Tymczasem okres wakacyjny wcale nie będzie wolny od wspaniałych wydarzeń. Oto bowiem czekają nas niebawem trzy wielce atrakcyjne wyjazdy, o czym w chronologicznej kolejności informujemy poniżej.

• Turniej "Fragaria Cup 2012" w Presov (Słowacja)

Nasza 10-osobowa drużyna z rocznika 2003 pojedzie na Słowację w dniach 2-7 lipca br. W wielkim turnieju w miejscowości Presov zagra aż 220 drużyn w 9 kategoriach. Będą to ekipy z całej Europy (np. takie kluby jak hiszpański Villarreal, holenderski ADO Den Haag,  ukraińskie Dynamo Kijów, czy białoruskie Bate Borysow), a nawet drużyna z Republiki Południowej Afryki. Nasza drużyna zagra w kategorii U-9, w której startuje w sumie 29 drużyn. Zawody rozgrywane będą na 15 boiskach, a wszystko rozpocznie kolorowy przemarsz wszystkich drużyn ulicami miasta. Oficjalna strona turnieju znajduje się TUTAJ.

fragaria.jpg

fragaria2.jpg

zdj. poprzednia edycja turnieju Fragaria Cup

• Obóz sportowy w Pucku

Jest to już trzeci organizowany przez nas obóz sportowy (wcześniej Zawoja i Kościelisko) i tym razem celujemy w polskie wybrzeże. W wyjździe weźmie udział około 50 naszych wychowanków. W Pucku, gdzie będziemy stacjonować czeka na nich wiele atrakcji, w tym treningi, wycieczki, zabawy, plażowanie, wieczorki przy ognisku. Okolica piękna, więc świetna zabawa murowana. Wyjazd odbędzie się w terminie 6-16 sierpnia br. Strona internetowa naszego ośrodka, który znajduje się 300 metrów od plaży, jest TUTAJ.

puck.jpg

puck2.jpg

zdj. Puck z lotu ptaka oraz stadion

• Szkolenie trenerów w Opalenicy

Jest to jedna z naszych nagród w konkursie "Szkółki Nivea". Dwóch naszych trenerów wyjedzie w terminie 6-10 września br. do Opalenicy i zamieszka w Hotelu Remes Sport & Spa - tym samym, w którym dziś mieszka Reprezentacja Portugalii na czas Euro 2012. Nasi trenerzy będą się tam szkolić pod okiem specjalistów z klubu Ajax Amsterdam, a potem nabytą wiedzę wdrażać będą w naszej Szkole. Oficjalna strona obiektu w Opalenicy znajduje się TUTAJ.

opalenica.jpg

opalenica2.jpg