Dokonaliśmy tego!!!
2012-06-17
Dokonaliśmy tego!!!

Z nieopisaną radością pragniemy poinformować, że nasza kilkumiesięczna misja zakończyła się powodzeniem! W akcji "Szkółki Nivea" znaleźliśmy się w gronie 100 najlepszych Szkół i Szkółek w Polsce i tym samym jesteśmy też w gronie zwycięzców I etapu konkursu.Dokonaliśmy tego oddając na naszą Szkołę łącznie 193164 głosy, co jest wynikiem kapitalnym. Dopięliśmy swego w IV turze konkursu, ale w gronie zwycięzców jesteśmy na tych samych prawach, co pozostałe 99 placówki.

W związku z tym, pewnym jest, że nasze nagrody stanowić będą:
- patronat Szkółek Piłkarskich Nivea
- dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Ajaxu Amsterdam
- 4-dniowe szkolenie dla dwóch trenerów prowadzone przez specjalistów z Ajaxu Amsterdam (ma odbyć się we wrześniu w Opalenicy - w ośrodku, w którym podczas Euro 2012 mieszka reprezentacja Portugalii)
- koszulki dla zawodników
- pakiet sprzętu sportowego (bramki, piłki, reboundery, pachołki, stopery, magnetyczne tablice dla trenerów i inne)
- oraz MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W DRUGIM ETAPIE KONKURSU, w którym do wygrania jest możliwość udziału w Turnieju Szkółek Piłkarskich NIVEA w czerwcu 2013 r. oraz obóz szkoleniowy dla dzieci w Akademii Ajaxu Amsterdam!!

Tak kochani, to jeszcze nie koniec zabawy, bo przed nami II etap konkursu. Uspokajamy jednak, nie trzeba będzie głosować :) Swoje głosy/konta możecie oprawić w ramki i powiesić na ścianach. Drugi etap będzie bowiem polegał na właściwym przeprowadzeniu procesu szkoleniowego dzieci zgodnie z planem zajęć przygotowanym przez specjalistów z Ajaxu Amsterdam. Każda ze zwycięskich 100 Szkółek będzie miała zadania prowadzić bloga, w którym relacjonować będzie swoje postępy w treningu.

Jednoznacznie chcielibyśmy zadeklarować, że powalczymy również w II etapie i liczymy w miarę możliwości także na Państwa pomoc. Jak to w prowadzeniu bloga, potrzebne będą ciekawe zdjęcia, filmiki i teksty związane z naszą Szkółką i akcją/firmą Nivea. Już dziś możemy się zastanawiać, jak stworzyć najciekawszego bloga. Najlepszych 10 Szkółek w tym zakresie zostanie zaproszonych do udziału w ogólnopolskim turnieju piłkarskim, w którym będą mogły wystawić po 3 drużyny. Zwycięzcy turnieju pojadą z kolei na obóz do Amsterdamu! Warto więc powalczyć o spełenienie marzeń :)

Aby w godny sposób uczcić nasz sukces w akcji nivea i aby mieć już wykonany pierwszy krok do prowadzenia bloga, informujemy że oficjalna feta z okazji naszego zwycięstwa odbędzie się w niedzielę 1 lipca br. przy okazji pikniku na zakończenie sezonu. Już dziś zapraszamy wszystkich wychowanków wraz z Rodzicami oraz Sympatyków naszej Szkoły na to wydarzenie. W programie: podsumowanie sezonu, mecze piłkarskie dla małych i dużych, wspólne grillowanie i sesja zdjęciowa pod hasłem "Nivea - zwyciężamy". Na potrzeby owej sesji prosimy wszystkie dzieci o przyniesienie na piknik gadżetów związanych z firmą/akcją Nivea. Mogą to być: pudełka, butelki po kremach, szamponach i innych produktach, dowolne rysunki/wycinanki/banery, wydruki logo akcji i hasła związane z nivea. Zróbmy wspólny happening, który zaowocuje uśmiechem na twarzy dzieci i fajną sesją na potrzeby bloga oraz naszej strony.

O szczegółach dot. pikniku poinformujemy już niebawem na naszej stronie...

I na koniec najważniejsze:
W związku z zakończeniem głosowania chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszego zwycięstwa. Nie sposób wymienić wszystkich z imienia i nazwiska więc dziękujemy zarówno tym, którzy dawali nam setki głosów dziennie, jaki i tym którzy głosowali w mniejszym zakresie oraz tym, którzy tworzyli konta i namawiali do wsparcia innych. WIELKIE DZIĘKI! Bez Was nasze zwycięstwo byłoby fikcją. Dziękujemy szczególnie także Szkółkom: Beniaminek Krosno, Karol Wadowice i Piast Skawina, które wsparły nas w decydującej fazie głosowania. Jest nam niezmiernie miło, że grono sympatyków i osób wspierających okazało się tak wielkie. Daje nam to jeszcze więcej energii, gdy wiemy, jak wielu ludziom zależy na rozwoju naszego stowarzyszenia.

Podsumować niniejszy wpis możemy tylko w jeden sposób w imieniu wszystkich głosujących pisząc: Kochane dzieci, nasi wychowankowie - to dla Was! Rozwijajcie swoje umiejętności tak jak wasi rówieśnicy w Holandii.