Konkurs plastyczny Euro 2012 - zapraszamy!
2012-05-09
Konkurs plastyczny Euro 2012 - zapraszamy!

Wielkimi krokami zbliża się termin rozpoczęcia Mistrzostw Europy 2012, których gospodarzem są Polska i Ukraina. W związku z tym piłkarskim świętem, ogłaszamy dla wszystkich dzieci (naszych wychowanków i nie tylko) konkurs plastyczny pod nazwą "Moja drużyna na Euro 2012". Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 31 maja br. dostarczyć do biura naszej Szkoły pracę plastyczną na wyżej wymieniony temat.

Wytyczne dot. konkursu:
1. Praca powinna być wykonana w dowolnej technice plastycznej (kredki, farby, wyklejanki, wycinanki itp) na kartce formatu A4.
2. Autorem pracy może być osoba (dziewczynka lub chłopak) urodzona w roku 2000 lub młodsza i nie musi być zawodnikiem zrzeszonym w naszej Szkole.
3. Jedna osoba może do konkursu zgłosić tylko jedną pracę wykonaną własnoręcznie.
4. Tematem pracy jest dowolna interpretacja hasła "Moja drużyna na Euro 2012".
5. Praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem autora/autorki (z przodu lub z tyłu kartki)
6. Najlepsze zdaniem jury prace plastyczne zostaną nagrodzone, a większość będzie także opublikowana na stronie www.gorniklibiaz.pl w dziale Galeria.
7. Zgłaszając pracę do konkursu autor jednocześnie wyraża zgodę na jej publikację na stronie internetowej.
8. Prace dostarczone po wyznaczonym terminie, nie zostaną uwzględnione w konkursie.
9. Wyniki konkursu podamy na naszej stronie internetowej na początku czerwca - tuż przed rozpoczęciem Euro 2012.

NAGRODY (widoczne na zdjęciu):
1 m-ce:
Oryginalna piłka Adidas Jabulani - replika piłki, którą grano podczas Mistrzostwa Świata w RPA
Zdjęcie z oryginalnym autografem Łukasza Piszczka - Reprezentanta Polski i piłkarza Borussii Dortmund

2 m-ce:
Piłkarski kubek BMG-SPORT z wizerunkiem piłkarzy (Łukasza Piszczka, Adriana Mierzejewskiego, Arkadiusza Głowackiego, Patryka Małeckiego)

3 m-ce:

Organizator dopuszcza także możliwość przyznania wyróżnień, które będą nagradzane piłkarskimi lub klubowymi gadżetami.

Zapraszamy do udziału!

Fundatorem nagród jest Agencja BMG-SPORT
W razie pytań lub wątpliwości dot. regulaminu prosimy o kontakt mailowy:  kontakt@gorniklibiaz.pl