Wyniki naszego konkursu dla dzieci
2012-05-03
Wyniki naszego konkursu dla dzieci

Bardzo dużym zaangażowaniem zaimponowali nam nasi wychowankowie wraz z rodzicami, którzy to wzięli udział w ogłoszonej przez nas zabawie. Zadanie polegało na wsparciu naszej Szkoły w akcji "Szkółki Nivea", w której to m.in. dzięki poniżej wymienionym osobom, idzie nam znakomicie. Wspaniale utrzymujemy pozycję 81-82, a oddawana od jakiegoś czasu dzienna liczba głosów (1600-1700) z pewnością pozwoli nam piąć się w górę, co - mamy nadzieję - zaaowocuje wcześniejszym awansem do grona 100 zwycięzców. Aż do czerwca nieprzerwanie liczymy na Państwa wsparcie! A tymczasem wyniki naszej zabawy... .

Otóż wzięło w niej udział 9 osób, spośród których aż czetery przekroczyły liczbę 100 punktów (kont).

Końcowa klasyfikacja tej mini rywalizacji wygląda następująco:
1. Jakub Nepelski  329
2. Eryk Bochenek  293
3. Mateusz Kosowski  279
4. Damian Wilczak  120
5. Maciej Szafran  86
6. Dawid Gębala   60
7. Olek i Kamil Potoczny    40
8. Jan Marchewka   31
9. Szymon Cholewa  8

Zgodnie z naszą obietnicą, pierwsze trzy osoby liczyć mogą na sprzęt sportowy o wartości 100zł (I miejsce) oraz 50zł (II i III miejsce) oraz na nasze gadżety. Serdecznie gratulujemy!

Tymczasem wszystkim biorącym udział w zabawie serdecznie dziękujemy, bo takie wsparcie ma dla nas bezcenny wymiar!

P.S. gdyby ktoś z Państwa chciał wesprzeć nas jeszcze w akcji "Szkółki Nivea", to prosimy o kontakt - podpowiemy, jak to zrobić (tel. 502 540 357 lub kontakt@gorniklibiaz.pl).

P.S.2. Już na początku przyszłego tygodnia ogłosimy kolejny konkurs dla dzieci. Tym razem będzie to konkurs plastyczny związany z Euro 2012. Zaglądajcie na naszą stronę!