1500 głosów dziennie już dziś!
2012-04-19
1500 głosów dziennie już dziś!

Wszystko wskazuje na to, że już dziś przekroczymy barierę 1500 głosów oddawanych na naszą Szkołę w ciągu 24 godzin w ramach głosowania na Szkółki Nivea. W akcji, która trwa od marca dzielnie bronimy pozycji w 100-tce najlepszych, co jest gwarancją zwycięstwa w I etapie konkursu. Obecnie zajmujemy miejsce 84, ale ciągły wzrost liczby oddawanych głosów daje nam nadzieję na rychły awans w górę tabeli. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w głosowanie i promocję akcji. Wykonujemy kawał dobrej roboty i zrobimy wszystko, żeby ta praca nie poszła na marne. Prosimy o wytrwałość aż do czerwca, kiedy zamknięta zostanie lista 100 najlepszych Szkółek. Walczymy dalej dla naszych dzieci!!!

Szczegóły akcji na stronie www.szkolkinivea.pl