III i IV miejsce rocznika 2002
2012-04-04
III i IV miejsce rocznika 2002

Nasi wychowankowie z rocznika 2002 na zakończenie sezonu zimowego uczestniczyli w dwóch turniejach: PAWŁOWSKISPORT CUP w Tarnowie (18.03.2012) oraz JAWOR CUP 2012 w Jaworznie (31.03.2012). Obydwa turnieje przysporzyły wiele emocji. W Tarnowie chłopcy zajęli III miejsce w gronie 7 zespołów (miejsca kolejno: UKS 6 Jasło, Stal Mielec, Górnik Libiąż, MOSIR Bochnia, LUKS Strzyszów, Unia Tarnów, Iglopol Dębica), mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Nasza drużyna odniosła 4 zwycięstwa i zanotowała 2 porażki w najniższych rozmiarach 1-0. Strzeliliśmy 10 bramek tracąc 4. Natomiast w Jaworznie zajęliśmy IV miejsce także w gronie 7 zespołów (miejsca kolejno: Wisła Kraków, Górnik Jaworzno, Szczakowianka Jaworzno, Górnik Libiąż, Piast Gliwice, Polonia Bytom, Ruch Chorzów,) tym razem mecze rozgrywano w systemie grupowym. W grupie zajęliśmy drugie miejsce przegrywając decydujący mecz w rzutach karnych, natomiast w półfinale musieliśmy uznać wyższość Górnika Jaworzno. W małym finale mierzyliśmy się z gospodarzami Szczakowianką Jaworzno i w regulaminowym czasie był remis 0-0 więc o medalach kolejny raz zdecydowały rzuty karne. Niestety nasi chłopcy, mimo dużego wysiłku, ulegli 2:3 i tym sposobem medal przeszedł koło nosa. Warto odnotować, że w tych dwóch turniejach uczestniczyli prawie wszyscy nasi wychowankowie z tej grupy szkoleniowej.

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce Rodziców dzieci za pomoc w organizacji wyjazdów do Tarnowa  i Jaworzna.