Głosuj na naszą Szkołę!
2012-02-26
Głosuj na naszą Szkołę!

Miło nam poinformować, że od 1 marca br. bierzemy udział w akcji firmy Nivea, która to przygotowała konkurs dla Szkółek Piłkarskich w Polsce. Otóż Szkoły Piłkarskie, które zgłoszą się do konkursu, mogą wygrać m.in. sprzęt sportowy, materiały i kursy trenerskie, a także możliwość wyjazdu zagranicznego dla dzieci. Warunkiem jest to, aby uzbierać jak największą liczbę głosów w głosowaniu na poszczególne Szkółki/stowarzyszenia. Głosować będą mogli od dnia 1 marca wszyscy, którzy się zarejestrują na stronie www.szkolkinivea.pl. Prosimy więc o to Państwa bardzo serdecznie, by codziennie (w miarę możliwości) oddać swój głos na naszą Szkołę.

Głosowanie będzie odbywać się w IV turach:
a.Tura I: od dnia 1 marca 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 6 maja 2012 roku do godziny 23.59.59;
b.Tura II: od dnia 7 maja 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 20 maja 2012 roku do godziny 23.59.59;
c.Tura III: od dnia 21 maja 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 3 czerwca 2012 roku do godziny 23.59.59;
d.Tura IV: od dnia 4 czerwca 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 17 czerwca 2012 roku do godziny 23.59.59.

W ramach każdej tury głosowania wyłonionych zostanie 25 zwycięskich szkół/klubów, które otrzymają największą liczbę głosów. Głosowanie odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu www.szkolkinivea.pl i dostępne będzie po właściwym zalogowaniu się przez głosującego, następnie wybraniu jednego uczestnika konkursu (Szkółki) i kliknięciu przycisku „Oddaj głos”. Każdy będzie mógł oddać jeden głos dziennie na wybraną Szkołę. Zarejestrować się (tzn. utworzyć swoje konto do głosowania) na stronie można od dnia rozpoczęcia głosowania, tj. 1 marca.
Więcej informacji o akcji i pełny regulamin znajduje się pod tym adresem:  www.szkolkinivea.pl

ps. jeśli życzą sobie Państwo, by począwszy od dnia 1 marca przypominać Państwu mailem o oddaniu głosu, prosimy wysłać do nas wiadomość e-mail z tytułem NIVEA (wówczas dołączymy Państwa do naszej listy mailingowej).

Bardzo prosimy o wsparcie naszej Szkoły - jeśli się zmobilizujemy, to mamy szanse na miesjce w premiowanej nagrodami setce. Do dzieła!!