Amago Cup i finał Poda(ru)j piłkę - zapraszamy!
2012-02-01
Amago Cup i finał Poda(ru)j piłkę - zapraszamy!

Już w najbliższą sobotę 4 lutego w godz. 9-15 w libiąskiej hali odbędzie się druga edycja turnieju AMAGO CUP o Puchar Prezesa Firmy, która jest głównym sponsorem naszej Szkoły. Już dziś na ten turniej serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków. Rywalizować będą chłopcy urodzeni w 2002 roku, a w turnieju wystartują następujące drużyny: Ruch Chorzów, Krakus Nowa Huta, Futsal Węgierska Górka, Unia Oświęcim, Piast Skawina, Szczakowianka Jaworzno, Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż I, Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż II. Rywalizacja będzie odbywać się w dwóch grupach, nie zabraknie też konkursów indywidualnych (o "króla dryblingu" i "króla żonglerki").

Około godz. 13:00 zostanie też przeprowadzony finał akcji Poda(ru)j piłkę, w której uzbieraliśmy dotychczas 91 piłek do treningu dla naszych wychowanków. W związku z tym o przybycie na halę sportową prosimy wszystkich tych Państwa, którzy ufundowali piłkę/piłki dla dzieci. Każdy z darczyńców podpisze ufundowaną przez siebie piłkę/piłki i oficjalnie wręczy je naszym wychowankom. Serdecznie zapraszamy!

Relację foto z poprzedniej edycji turnieju Amago Cup (dwudniowa rywalizacja) zobaczyć można TUTAJ i TUTAJ.

---------------------
Informujemy, że ciągle można przyłączyć się do naszej akcji i ufundować piłkę dla naszych wychowanków.
Szczegóły akcji Poda(ru)j Piłkę znajdują się TUTAJ

--------------------

Oto podział na grupy w tegorocznym turnieju i godzinowy program meczów:

Grupa A:
GóRNIK LIBIĄŻ I