Kupiliśmy piłki - do 100 już blisko!
2011-12-26
Kupiliśmy piłki - do 100 już blisko!

Miło nam poinformować, że właśnie zakupiliśmy (w ramach pierwszej transzy) 74 piłki, na które fundusze udało nam się uzbierać w ramach akcji "Poda(ru)j Piłkę". Jest to wspaniały gwiazdkowy prezent dla naszych wychowanków. Nie byłoby tego świetnego wyniku bez Was - naszych darczyńców, których to listę publikujemy na naszej stronie (dział Podaj Piłkę). Przy tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować za wsparcie i... prosić o więcej! Wszak założeniem akcji jest uzbieranie 100 piłek, by służyły na lata wszystkim naszym wychowankom. Niektóre grupy już rozpoczęły zajęcia nowymi piłkami, co zwalnia dzieci z obowiązku kupowania i noszenia własnych piłek.

Fundusze na piłki zbieramy nieprzerwanie, by dobić do setki, natomiast oficjalną prezentację zakupionych piłek planujemy na dzień 4 lutego 2012, kiedy to zorganizujemy w naszej hali drugą edycję turnieju "Amago Cup". Na to oficjalne wydarzenie już dziś zapraszamy wszystkich tych, którzy wsparli nas w akcji, by osobiście przekazali zakupione piłki naszym młodym piłkarzom. Każdy z przybyłych darczyńców podpisze ufundowaną przez siebie piłkę (lub piłki) i oficjalnie przekaże je dzieciom.

O szczegółach dot. turnieju "Amago Cup", w którym wezmą udział chłopcy z rocznika 2002, poinformujemy niebawem.

74 takie piłki marki SELECT (nr 4) zostały właśnie zakupione przez naszą Szkołę