Barbórka Cup - w niedzielę gramy dla Kubusia!
2011-12-07
Barbórka Cup - w niedzielę gramy dla Kubusia!

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców, sympatyków i ludzi dobrej woli na halę sportową w Libiążu w dniu 11 grudnia (niedziela) w godz. 9-15. Odbędzie się tam III Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików (U-10) "Barbórka Cup" o Puchar Prezesa PKW S.A. W tym roku zawody te organizowane przez naszą Szkołę będą miały charakter charytatywny, gdyż kwestować będziemy na rzecz 4-letniego Kubusia Stachury chorego na białaczkę. W trakcie turnieju licytować będziemy gadżety sportowe (piłki, koszulki, czapeczki, karty autografowe) z oryginalnymi podpisami gwiazd sportu m.in.:
- piłkarzy Borussii Dortmund (Łukasz Piszczek, Matts Hummels, Sven Bender),
- piłkarzy Wisły Kraków (piłka z autografami wszystkich zawodników),
- Marcina Gortata - najlepszego polskiego koszykarza z NBA,
- Kamila Stocha i inni Reprezentanci Polski w skokach narciarskich,
- Sylwii Gruchały - najlepszej polskiej florecistki,
- Natalii Partyka - najlepszej polskiej tenisistki stołowej

W zmaganiach sportowych wystąpią natomiast drużyny: Zagłębie Sosnowiec, Piast Gliwice, Hutnik Kraków, Rekord Bielsko-Biała, Albertus Kraków, MOKSiR Chrzanów i Szkoła Piłkarska "Górnik" Libiąż. Odbędą się także konkursy indywidualne o tytuły "Króla dryblingu" i "Króla żonglerki". Gościem specjalnym turnieju będzie jeden z piłkarzy Ekstraklasy (konkretne nazwisko gościa nie jest jeszcze potwierdzone).

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i przyłożenia choć symbolicznej cegiełki do naszej zbiórki pieniędzy!

Zdjęcia z poprzednich edycji turnieju Barbórka Cup obejrzeć można w naszej Galerii:

I EDYCJA (2009 rok) - z gościem specjalnym Arkadiuszem Głowackim (Reprezentantem Polski, piłkarzem tureckiego Trabzonsporu)

II EDYCJA (2010 rok)