III miejsce w Lidze Deichmanna
2011-10-04
III miejsce w Lidze Deichmanna

Bardzo udany ostatni występ naszej drużyny rocznika 2002 w rozgrywkach Deichmann Ligi Jesiennej 2011 województwa małopolskiego! Nasze  „LWY” (bo pod nazwą zwierząt występowały drużyny) w dniu 02.10.2011 rozegrały 3 ostatnie spotkania ligowe odnosząc 3 zwycięstwa. Dzięki temu nasza drużyna uplasowała się na III miejscu w całej lidze (wśród 11 drużyn) gromadząc  25 punktów. Chłopcy  w tym dniu zmierzyli się kolejno z „WILKAMI” (Szkoła Piłkarska Borek IV) zwyciężając 2-1 (bramki: Filip Nowak, Łukasz Nowak,), następnie z „PUMAMI” (Akademia Piłkarska 21) zwyciężając 4-0 (bramki: Dawid Gębala 3, Szymon Miziołek), a także „DZIKAMI” (Szkoła Piłkarska Borek III) zwyciężając 2-0 (bramki: Dawid Gębala, Jakub Jagoda ). Po zakończonych zmaganiach drużyna otrzymała pamiątkowe brązowe medale i imienne dyplomy. Należy podkreślić, że zwycięzca ligi zgromadził 28 pkt. drugi zespół  26, a Górnik 25 pkt, więc poziom był wyrównany i zabrakło niewiele do I miejsca, ale i tak chłopcom należą się wielkie brawa za zdobycie III miejsca. Okazja do poprawienia tego wyniku będzie już w przyszłym roku.

Chłopcom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w  dalszych zmaganiach sportowych. Wielkie podziękowania także dla rodziców za wspaniały doping na miejscu oraz za transport dzieci na turnieje do Krakowa. Nasza drużyna występowała w składzie: Łukasz Bogacz, Wiktor Bil, Kamil Iwanek,  Jakub Jagoda, Dawid Mąsior, Szymon Miziołek, Łukasz Nowak,  Dawid Gębala,  Filip Nowak,  Łukasz Znaleźniak (Trener: Bartłomiej Kosowski).

Zdjęcia z ostatniego weekendu można zobaczyć już w naszej Galerii.

Tabela końcowa Ligi i szczegółowe wyniku znajdują się TUTAJ