Rozpoczynamy nabór rocznika 2004
2011-09-01
Rozpoczynamy nabór rocznika 2004

Zgodnie z zapowiedziami informujemy, że w dniu 6 września br. (wtorek) rozpoczniemy nabór dzieci z rocznika 2004 do nowo powstającej - piątej już grupy treningowej w naszych strukturach. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu - we wtorki i czwartki o godz. 16:00 na stadionie sportowym przy ul. Piłsudskiego (a w zimie w sali gimnastycznej). Trenerem nowo powstałej grupy będzie Tomasz Słowik. Jednocześnie informujemy, że na pierwsze zajęcia można przyprowadzić także dzieci urodzone w roku 2005, gdyż w razie wolnych miejsc również mogą dołączyć do nowej grupy. Podsumowując - wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniu 6 września o godz. 16:00 na stadion sportowy przy ul. Piłsudskiego. Dzieci muszą mieć ze sobą strój sportowy, obuwie do gry na trawie (najlepiej buty z korkami) oraz własną piłkę (najlepiej o rozmiarze nr 4). W razie niemożności przyjścia w tym dniu, można się będzie zapisywać na każdych kolejnych zajęciach treningowych, których terminarz znajduje się w dziale DRUŻYNY/ROCZNIK2004. W razie wątpliwości prosimy o kontakt bezpośrednio z trenerem (nr 507 039 937) lub sekretarzem Szkoły (nr 502 540 357).

PS. jeśli mają Państwo wątpliwości, czy zapisać do nas swoje dzieci, zapraszamy do obejrzenia clipu video, który znajduje się na stronie głównej.