Relacja z obozu sportowego
2011-08-28
Relacja z obozu sportowego

W dniach od 8 do 14 sierpnia br. 47 wychowanków naszej szkoły przebywało na obozie sportowym w Kościelisku koło Zakopanego. Wyjazd był okazją nie tylko do wytężonego treningu, ale również do poznania piękna Tatr. Uczestnicy zwiedzili bowiem Jaskinię Mroźną, Dolinę Kościeliską oraz Morskie Oko. Zażywali również kąpieli na basenie w hotelu Kasprowy w Zakopanem. Przeszli też w górach około 30 km tras turystycznych, co jest nie lada wyczynem. Wielkie brawa! Atrakcji nie zabrakło również w miejscu zakwaterowania. Tu młodzi piłkarze oprócz udziału w szkoleniu pierwszej pomocy prowadzonym przez pielęgniarkę Panią Mariolę uczestniczyli w następujących konkursach i turniejach:

Turniej warcabów – zwycięzcy: Kamil Iwanek (rocznik 2002), Kacper Łaski (rocznik 2001), Beniamin Łuczak (rocznik 2000/1999)
Turniej szachowy – zwycięzcy: Łukasz Znaleźniak  (rocznik 2002), Damian Wilczak (rocznik 2001), Patryk Plewka (rocznik 2000/1999)
Konkurs plastyczny – zwycięzca Kacper Dłubisz
Konkurs wiedzy o Tatrach – zwycięzca Eryk Adamski
Konkurs czystości – zwycięzcy: Kamil Iwanek, Łukasz Znaleźniak i Wiktor Bil (grupa trenera Kosowskiego),  Kamil Potoczny i Adrian Znaleźniak (grupa trenera Korby), Eryk Adamski, Jakub Szumniak i Wojciech Grudziński (grupa trenera Szumniaka)
Nagrodę specjalną otrzymał Wiktor Bil – najmłodszy uczestnik obozu
Wszyscy laureaci otrzymali słodkie niespodzianki. Gratulujemy!

Oczywiście nie lada atrakcją był chrzest obozowy, w którym uczestniczyło ponad 30 zawodników będących po raz pierwszy na zgrupowaniu organizowanym przez nasz klub. Po zaliczeniu toru sprawnościowego i prawidłowej odpowiedzi na pytanie zadane przez trenera Szumniaka chłopcy mogli dostąpić zaszczytu pocałowania w kolano trenera Kosowskiego. Po zjedzeniu cytryny i pokazaniu soczystego uśmiechu stawali się prawdziwymi zawodnikami.

Zarząd Klubu dziękuje wszystkim instytucjom i osobom, dzięki którym nasze dzieci mogły radośnie spędzić czas w Kościelisku. Szczególnie dziękujemy Panu Markowi Wiąckowi – Prezesowi Amago, Panu Jackowi Latko i Panu Jarosławowi Łabęckiemu – Burmistrzom Libiąża, Panu Jerzemu Leśnikowi Prezesowi UKS Regle Kościelisko, Panu Janowi Michalikowi animatorowi orlika w Kościelisku.

Fotorelacja z obozu znajduje się w naszej GALERII.