Jedziemy na obóz sportowy - info dla rodziców
2011-08-01
Jedziemy na obóz sportowy - info dla rodziców

Już za niespełna tydzień grupa blisko 50 naszych wychowanków wyjedzie na obóz sportowy do Kościeliska. Będzie to już drugie tego typu zgrupowanie, zorganizowane przez naszą Szkołę (rok temu byliśmy w Zawoi). W związku z tym wyjazdem publikujemy niezbędne informacje dla rodziców dzieci biorących udział w obozie. Wychowankowie będą przebywać w Ośrodku Wypoczynkowym "Maryniarczyk" (ul. St. Nędzy Kubińca 190, Kościelisko) w terminie 8-14 sierpnia br. Wyjazd z Libiąża będzie miał miejsce o godz. 9:00 z parkingu przy stadionie sportowym. Powrót planowany jest w godzinach wieczornych (wyjazd z Kościeliska po obiedzie). Wszystkie dzieci muszą zabrać ze sobą: kartę uczestnika (jeżeli nie została wcześniej dostarczona do klubu), legitymację szkolną, aktualne badania lekarskie, stroje do treningu, dres sportowy, buty na halę, buty na trawę, piłkę. W razie pytań, prosimy o kontakt z trenerem.