Atrakcje na koniec sezonu!
2011-06-13
Atrakcje na koniec sezonu!

Co prawda niebawem rozpoczną się wakacje i przyjdzie nam zakończyć piłkarski sezon 2010/2011, ale zanim to nastąpi chętnie podzilimy się naszymi planami na najbliższe dwa miesiące działalności. W naszym kalendarzu są bowiem trzy niezwykle ważne wydarzenia. Po pierwsze, w dniu 25 czerwca organizujemy na naszym stadionie wielki Turniej piłkarski o Puchar Burmistrza z okazji Dni Libiąża. Na dwóch boiskach w dwóch równolegle rozgrywanych turniejach rywalizować będą chłopcy z roczników 2002 i 2003 (dla tych drugich będzie to pierwszy turniej w życiu). W tym momencie kompletowana jest obsada drużyn - pewnym jest natomiast, że do Libiąża przyjadą m.in. takie drużyny jak: Wisła Kraków, AKS Mikołów, Wyzwolenie Chorzów, Szczakowianka Jaworzno, MOKSiR Chrzanów. Warto zapamiętać datę 25 czerwca, bo będzie się działo. Początek zawodów o godz. 9:00.

Drugim ważnym wydarzeniem, które będzie miało miejsce początkiem lipca, będzie piknik na zakończenie sezonu, na który zaprosimy wszystkich wychowanków naszej Szkoły wraz z rodzicami i opiekunami. Sportowe emocje i grillowane smaki gwarantowane. Szczegółowe informacje niebawem.

Trzecim - stricte wakacyjnym punktem naszej działalności będzie obóz sportowy, na który właśnie zakończyliśmy zapisy. Będzie w nim uczestniczyć blisko 50 wychowanków Szkoły z roczników 2000, 2001, 2002. Dzieci wyjazdą wraz z opiekunami na 7 dni do Kościeliska początkiem sierpnia. Będzie to już drugi organizowany przez nas obóz sportowy - w ubiegłym roku gościliśmy bowiem z Zawoi. Warto odnotować, że na realizację tegorocznego wyjazdu udało nam się pozyskać dofinansowanie z Urzędu Miejskiego w kwocie 3.000 zł. Będzie to z pewnością niezapomniana przygoda dla dzieci!