Inwestujemy w sprzęt sportowy
2011-05-30
Inwestujemy w sprzęt sportowy

Miło nam poinformować, że w minionym tygodniu dokonaliśmy kolejnego istotnego zakupu sprzętowego, który służył będzie naszym wychowankom. Mowa o dwóch kolejnych bramkach aluminiowych, które swoimi wymiarami idealnie nadają się do treningów i zawodów organizowanych dla dzieci i młodzieży. Do tego są lekkie i w pełni bezpieczne dla użytkowników. Przypominamy, że jest to już drugi komplet bramek, zakupiony przez naszą Szkołę. W poprzednim roku, przy finansowaniu Urzędu Miejskiego udało się sprowadzić pierwszy komplet, tym razem zakup sfinansowany został w pełni ze środków Szkoły. Warto odnotować, że w najbliższych tygodniach  koszt ten może zostać zrefundowany w ramach wniosku, który złożylismy do Lokalnej Grupy Działania, a którego ostateczna weryfikacja nastąpi w czerwcu br. Jeśli będzie pozytywna, a wszystko na to wskazuje, niebawem możemy spodziewać się kolejnych inwestycji w sprzęt sportowy.