Zapraszamy na Turniej Barbórka Cup!
2010-11-24
Zapraszamy na Turniej Barbórka Cup!

W dniu 11 grudnia br. (sobota) nasza Szkoła organizuje II Halowy Turniej Piłki Nożnej "Barbórka Cup" o Puchar Prezesa Południowego Koncernu Węglowego. Zawody, w których wezmą udział chłopcy z rocznika 2000 i młodsi odbędą się w Hali Sportowej przy ul. Górniczej w Libiążu. Drużyny, które stawią się na starcie to: Krakus Nowa Huta, Piast Cieszyn, Zagłębie Sosnowiec, AKS Mikołów, MOKSiR Chrzanów, Rekord Bielsko-Biała, Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż I oraz Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż II. Serdecznie zapraszamy! Będzie to już trzeci organizowany przez nas w tym roku turniej piłkarski, a w następny weekend grudnia (18-19 grudnia) zaplanowaliśmy jeszcze dwa halowe turnieje dla roczników 2001 oraz 2002. Szczegóły niebawem.