Zakończyliśmy tydzień treningów otwartych
2010-09-26
Zakończyliśmy tydzień treningów otwartych

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy właśnie projekt "Tydzień treningów otwartych" w Żarkach i Gromcu, który organizowany był w ramach zadania "Promocja aktywności fizycznej wśród dzieci z obszarów wiejskich poprzez organizację turniejów i treningów otwartych piłki nożnej w Gminie Libiąż". Projekt ten został dofinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zajęcia pod okiem trenera Jakuba Korby odbywały się od poczatku września, a wzięło w nich udział kilkadziesiąt dzieci z Żarek, Gromca i Libiąża. Niemal wszystkie dzieci, dla których było to pierwsze zetknięcie z piłką nożną zadeklarowały chęć uczestnictwa w dalszych treningach, wobec czego po podziale zainteresowanych na roczniki (grupy) dalej będą oni mogli brać udział w zajęciach treningowych w naszym Klubie. Spośród tych dzieci wyłonione zostaną także te, które wezmą udział w halowych turniejach piłkarskich w grudniu br. Wszystkim dzieciom zaangażowanym w treningi, a także ich rodzicom i opiekunom składamy serdeczne podziękowania.

Projekt został dofinansowany w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (małe projekty).

logosy.JPG

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”