Piknik kończący sezon
2010-07-04
Piknik kończący sezon

W ostatnim dniu czerwca na stadionie przy ul. Piłsudskiego spotkali się niemal wszyscy wychowankowie naszej Szkoły, ich rodzice, opiekunowie oraz osoby wspiarające działalność naszego stowarzyszenia. Celem spotkania był piknik podsumowujący zakończony właśnie sezon 2009/2010. Był to sezon krótki (Szkoła działa od grudnia), ale owocny w wiele wydarzeń i inwestycji, dzięki którym nasza Szkoła z tygodnia na tydzień rośnie w siłę. Zajęcia treningowe dla niemal 70 dzieci, udział naszych wychowanków w wielu turniejach piłkarskich, organizacja turniejów na naszych obiektach, zakup strojów i dresów sportowych, a także bramek aluminiowych, remont i wyposażenie biura Klubu (o tym niebawem) - to tylko niektóre z inicjatyw, które zostały zrealizowane w minionych 7 miesiącach. Jeszcze w okresie wakacyjnym spora grupa naszych wychowanków wyjedzie ponadto na obóz sportowy do Zawoi (roczniki 2000 i 2001), a już we wrześniu powrócimy do wytężonej pracy szkoleniowej - także z nową grupą rocznika 2003, której nabór planujemy właśnie na wrzesień.

Wracając do tematu pikniku, tego dnia wszystkie dzieci wzięły udział w grach i zabawach sprawnościowych, z kolei rodzice - po wysłuchaniu podsumowania wydarzeń z zakończonego sezonu - rozegrali zacięty mecz, w którym zmierzyli się z Zarządem Klubu (Rodzice wygrali 3:2). Na wszystkich uczestników pikniku czekał także poczestunek w postaci kiełbasek z grilla  (fotorelacja niebawem w dziale GALERIA).

Podsumowując ten sezon, Zarząd Szkoły chciałby złożyć serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, przyjaciołom i partnerom Szkoły, dzięki którym możliwe jest szkolenie dzieci w komfortowych warunkach. A są to:

Firma Amago
Urząd Miejski w Libiążu
Agencja BMG-SPORT
Ośrodek Medyczny Galen
Południowy Koncern Węglowy
Zarząd GKS Janina Libiąż
Libiąskie Centrum Kultury
Dyrektorzy Szkół z terenu gminy Libiąż
Związek Zawodowy Ratowników Górniczych ZG "Janina"
Zarząd LKS Nadwiślanin Gromiec
Zarząd LKS Zryw Żarki
Firma Art-mlecz Chrzanów
Marcin Stępkowicz - Optimum SA
Sebastian Urbański - Restauracja "Nata"
Aleksander Wierzba - Restauracja "Pikawa"
Piotr Kurdziel - Tele Hit
Rafał Harat
Marcin Wojdyło
Zdzisław Kazienko
Małgorzata Wilczak
Rafał Wilczak
Magdalena Grudzińska
Artur Grudziński
Rajmund Mitoraj
Jakub Łaski
Stanisław Łaski
Ewa Łaski
Piotr Ciuła
Piotr Klimczak
Paweł Wyrwiak
Antoni Gut
Piotr Podsada

oraz Rodzice i Opiekunowie wychowanków naszej Szkoły.