Nasi wychowankowie w kadrze Małopolski!
2010-06-17
Nasi wychowankowie w kadrze Małopolski!

Miło nam poinformować, że pięciu wychowanków naszej Szkoły zostało powołanych do kadry naszego województwa na turnieje i obozy sportowe. Patryk Plewka będzie reprezentował województwo małopolskie w półfinale Ogólnopolskiego Turnieju "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku. Patryk został dokoptowany do zwycięskiej drużyny Krakowa, jako jeden z najlepszych zawodników eliminacji w naszym województwie. Wspomniany półfinałowy obóz szkoleniowy odbędzie się w Kluczborku w dniach 11-22.07.2010r. Z kolei do Kadry Małopolski Zachodniej powołani zostali: Konrad Wojtaś, Dariusz Olejnik, Patryk Kosowski i Szymon Cholewa. Ci wychowankowie wyjadą z kadrą na obóz sportowy do miejscowości Barcice w dniach 4-14 lipca br.