Zapraszamy na obóz sportowy
2010-05-20
Zapraszamy na obóz sportowy

W sierpniu br. zaplanowaliśmy obóz sportowy dla wychowanków naszej Szkoły z roczników 2000 i 2001. Będzie to tygodniowy wyjazd do Zawoi, podczas którego młodzi piłkarze nie tylko wezmą udział w zajęciach treningowych, ale też w innych atrakcjach tj.: wycieczka autokarowa do Zakopanego, zwiedzanie skansenu w Zubrzycy lub wizyta na basenach termalnych w Szaflarach, piesza wycieczka ścieżką edukacyjną ze zwiedzaniem muzeum babiogórskiego i skansenu, zajęcia świetlicowe, projekcje filmów dla dzieci, wieczorki przy ognisku. Zapisów można dokonywać u trenera Huberta Szumniaka.

Obóz sportowy z Zawoi
Termin: 9 -16.08.2010 r.
Zakwaterowanie: OW „Halny” – pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, świetlica.
Wyżywienie - 4 posiłki dziennie
Warunki treningowe: boisko ze sztuczną nawierzchnią – Orlik, sala gimnastyczna .
Koszt: 400 zł (przy grupie min. 20 osób).
Zapisy i szczegółowe informacje pod nr telefonu: 501 875 801