Uwaga! Nabór uzupełniający w maju
2010-04-25
Uwaga! Nabór uzupełniający w maju

W dniach 4 maja (wtorek) oraz 6 maja (czwartek) o godz. 15:45 odbędzie się nabór uzupełniający do naszej Szkoły dla chłopców z roczników 2000 i 2001. Na zajęcia treningowe zapraszamy zainteresowane dzieci wraz z rodzicami, którzy wezmą udział w krótkim zebraniu dot. działalności naszej Szkoły. Oba treningi w ww. terminach odbędą się na stadionie GKS Janina (ul. Piłsudskiego 10). W przypadku niemożności uczestnictwa w tych dniach, możliwe jest także zapisanie dziecka podczas każdego następnego treningu tej grupy wiekowej - w kolejnych tygodniach maja będą to dni: poniedziałek i czwartek o godz. 15:45. Serdecznie zapraszamy! Nabór uzupełniający ma na celu z grupy starszej, czyli roczników 2000 i 2001, utworzenie dwóch oddzielnych grup treningowych. Przypominamy także, że nabór dla rocznika 2003 odbędzie się we wrześniu br.