Arkadiusz Głowacki w Libiążu!
2009-12-15
Arkadiusz Głowacki w Libiążu!

W sobotę 12 grudnia gościł w Libiążu, a dwa dni później odebrał Piłkarskiego Oskara Canal+ i tytuł Obrońcy Roku 2009 w polskiej Ekstraklasie. Mowa o Arkadiuszu Głowackim, Reprezentancie Polski i kapitanie Wisły Kraków, który nie zawiódł licznie zgromadzonej w libiąskiej hali publiczności i zawitał na Halowy Turniej Piłki Nożnej  "Barbórka Cup" o Puchar Prezesa PKW. Była to niepowtarzalna okazja dla dzieci biorących udział w zawodach do spotkania z gwiazdą największego kalibru. Głowacki bardzo chętnie rozdawał autografy, pozował do zdjęć, a także był jedną z osób wręczających nagrody najlepszym zawodnikom turnieju. Piłkarz Wisły Kraków pojawił się w Libiążu na zaproszenie naszej Szkoły Piłkarskiej, a jego wizyta była możliwa przy współudziale Agencji BMG-SPORT. Spotkania z gwiazdami polskiej piłki to jeden z celów jaki sobie wyznaczyliśmy dla podopiecznych naszej Szkoły. Zatem już dziś zapowiadamy, że kolejne tego typu spotkania, to tylko kwestia czasu.

Na zdjęciu: Arkadiusz Głowacki rozdający autografy. Więcej zdjęć, niebawem w Galerii.